2733
2739
عنوان

به نظرتون من مريضم؟؟؟

148 بازدید | 18 پست

نامزدم خيلي دوسم داره

برام هر كاري ميكنه،بهم محبت ميكنه هر چيزي كه فكرشو بكنين...

تو همه ي شرايط به فكرمه و هيچي برام كم نميذاره

اما بازم بيشتر ميخوام.دست خودم نيست.انگار دلم ميخواد خودشو برام بكشه تا راضي بشم!!!!!

نميدونم چون لوسم كرده اينطوري شدم يا كلا مشكل از خودمه

🌹تو انتظارم تا سربازي عشقم تموم شه،برات از ته دلم دعا مي كنم،براي ما هم دعا كن🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیییی😔😔😔چی بگم؟؟؟ منم یه مرضی به اسم شکاک بودن دارم البته یکم بیخیال شدما ولی کلا رف نمیشه نفس بکشم😑

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

هيچي رودل كردي😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

شاید میخواید محبت های که قبلا بهش احتیاج داشتین بهش نرسیدین الان با استفاده از توجه همسرت بدت بیاری که عادیه و بنظرم مریضی نیست

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

منم همین طوریم اما من علت دارم چون تو خونمون بین منو خواهرم فرق میزاشتن و از مامان و بابام و خواهرم محبتی ندیدم کلا بامن فرق داره رو حیه شون 😞😞اصلا خوب نیست

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
شاید میخواید محبت های که قبلا بهش احتیاج داشتین بهش نرسیدین الان با استفاده از توجه همسرت بدت بیاری ...

منم همين حس رو دارم

خانوادم هيچ وقت محبت ظاهري بهم نداشتن

حس ميكنم اون كمبود ها حالا خودشو نشون ميده

ذاتا هم يكم لوسم از نظر عاطفي و دلم ميخواد هي ناز كنم

البته نه طوري كه شورشو دربيارم

منم همین طوریم اما من علت دارم چون تو خونمون بین منو خواهرم فرق میزاشتن و از مامان و بابام و خواهرم ...

تو مني يا من تو؟؟؟

منم دقيقا عين تو يه خواهر بزرگ تر دارم و همين مشكلو داشتم

منم همين حس رو دارم خانوادم هيچ وقت محبت ظاهري بهم نداشتن حس ميكنم اون كمبود ها حالا خودشو نشون مي ...

اشکال نداره لوس شدن برای همسرم خوبه😍

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2706