2737
2734
عنوان

کم کم دارم از این زندگی می برم ...

350 بازدید | 26 پست

خسته شدم از این زندگی ... بعد یکسال هنوز تاریخ عروسیمون مشخص نیست .. شوهرم تازه فهمیده عروسی باید بگیره و اصلا فکرشو نکرده .. ۱۰ میلیون وام ازدواجمونو داده برا ننه بابای ...... خونه ساخته حالام مثل .. تو گل گیر کرده 

مامانش نه برام مهمونی گرفته نه مراسمی ...

جوری شده به همه تازه عروسای اطرافم حسودی میکنم که چه خوب زود رفتن سر خونه زندگیشون اما واسه ما هنوز اسمی از عروسی هم نیست

خدایا آخه من چه گناهی کرده بودم

به خدا حق من این نیست

عضو گروه رز قرمز ، وزن 

ينى تو اين ١سال درمورد عروسي حرف نزدين ك بفكر نبودع؟؟ قبل عروسيو صحبتاش واسه چيه پس؟؟

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کجای کاری دوست من الان۵ ساله نامزده هنوزم که هنوزه باید بمونه

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

من خیلی وقته از این زندگی لعنتی بریدم،ای کاش بمیرم 😖😖😖😖

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 
2706