2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ازدواج کردم وپیششون نیستم مامانم رو مخشه همش

خب بامادرت صحبت کن عزیزم

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

اولین و مهم ترین کارت اینه که راضیش کنی ترک کنه چون علاوه بر قلبش ریه هم نابود میکنه سیگار 

دور از جونش

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
اولین و مهم ترین کارت اینه که راضیش کنی ترک کنه چون علاوه بر قلبش ریه هم نابود میکنه سیگار  دو ...

ریه اش هم خرابه تنفسش مشکل پیدا کرده ینی چطور بگم هی سرفه میکنه 

مامانم ادم نمیشه فقط از خدا براشون طول عمر و امرزش میخوام خیلی دلم براشون میشکنه ترو ب خداددعا کن براشون 

میشه یه صلوات واسه براورده شدن حاجتم بفرستید🙂
2738
ریه اش هم خرابه تنفسش مشکل پیدا کرده ینی چطور بگم هی سرفه میکنه  مامانم ادم نمیشه فقط از خدا ب ...

عزیزم😔تو رو خدا جلو شو بگیر یه دکتر ببر بترسونش دکتره .  که نکشه بابای منم در اثر سیگار حالش بده الان مثل چی پشیمون دو سال نمیکشه دکتر ترسوندتش ولی خب واقعانم حالش خوب نیست با اکسیژن نفس میکشه .😔

انشاالله که خدا کمکش کنه سلامتی بهش بده مادرتم صبر و اخلاق خوب بده ❤

عزیزم😔تو رو خدا جلو شو بگیر یه دکتر ببر بترسونش دکتره .  که نکشه بابای منم در اثر سیگار حالش ب ...

😭😭😭😭باید زنگ بزنم بهش باهاش حرف بزنم

میشه یه صلوات واسه براورده شدن حاجتم بفرستید🙂