2733
2739
عنوان

معجزه برای روشن شدن پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 316027 بازدید | 131 پست
شما برای اولین بار تجربه کردید و بلافاصله این نسخه رو برای همه پیچیدید؟؟

نه من اینو از یه بیوتی بلاگر شنیدم که مدت ها زده و به چشم دیدم که پوستش خیلی شفاف و خوب شده بود 

به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی در آتشش، یا بیرونش هستی در حسرتش 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.استفاده کردین تا حالا؟جواب گرفتین ازش؟قیمتشم بهم بگید لطفا

ببخشید اسمشو اشتب گفتم بیو کلینه . ۱۵۰ گرفتم . پوستمو روشن کرده دو درجه ، البته من کلی لک داشتم خیلی کمرنگ شده که پوست روشن شده

تنها تکرار من دوستت دارم 😘😘
2731
ببخشید اسمشو اشتب گفتم بیو کلینه . ۱۵۰ گرفتم . پوستمو روشن کرده دو درجه ، البته من کلی لک داشتم خیلی ...

ببخشید بعد چندبار استفاده 

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
من پوستم فوق حساس هست اصلا یه کرمهای خاصی میزنم نمیتونم هر چیزی بزنم ولی این سرکه سیب من خوردم معده ...

خب پس ترجیحا نزنی بهتره، میتونی ماسک سفیده، عسل و آرد برنج و بزنی، اونم خیلی خوبه، آرد نخودچی هم خوبه لایه برداره

به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی در آتشش، یا بیرونش هستی در حسرتش 😔
یعنی توش آرد برنج هم میریزین. آفرین آرد برنج لایه برداره.

آره آرد برنج که غول همه ی ماسک هاست، یعنی واقعا خوبه، ببین دوستم میتونی ماسک آرد برنج و آرد نخودچی هم بزنی که اونم خیلی خوبه ولی بعدش حتما آبرسان یا مرطوب کننده بزن چون هر دو لایه بردارن، یکبار در هفته هم بیشتر نمیتونی بزنی چون بیشتر بزنی نتیجه عکس میده

2740
آره آرد برنج که غول همه ی ماسک هاست، یعنی واقعا خوبه، ببین دوستم میتونی ماسک آرد برنج و آرد نخودچی ه ...

😘

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
من شبها نیم ساعت قبل خواب سیب زمینی برگ شده رو روی تمام قسمتهای صورتم میذارم انقد به پوستم حال میده ...

آره سیب زمینیم عالیه، خاصیت روشن کنندگی داره

سرکه رو بدون رقیق کردن اصلا نباید استفاده کرد چه روی پوست چه روی موی سر من کلا ضد ماسکای خونه ا ...

حداقل آدم میدونه ماسکی که تو خونه درست میکنه 100 درصد طبیعیه و منفعت نداشته باشه ضررم نداره ولی ماسکای آماده و بیرونی و نميشه کاملا اعتماد کرد که 100 درصد طبیعی باشن و مفید برای پوست

سرکه سیب خیلی عالیه 

تازه بعد از حمام اگر به زیر بغل و بدن کمی بزنید بوی عرق نمیگیرید

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
ایول مرسی حتما امتحان میکنم

فقط یه نکته بعد بیست دقیقه که زدین حتما آبرسان و یا مرطوب کننده بزنین

پیشنهادم به همه این که قبل از استفاده از هر ماسکی رو بازوتون به مدت ۲۰ دقیقه تست کنید تا حساسیت نداش ...

بله درسته کاملا

عزيدم ببخشيد اما اسيد سيستريك براي پوست نه تنها مفيد نيست بلكه مضرر هم هست چرا كه الاستيسيته و رطوبت ...

آره عزیزم به همین دلیل میگم که  بعد شستن پوست بعد بیست دقیقه حتما آبرسان و یا مرطوب کننده باید زده شه

2706