2737
2734

بچه ها چرا مردای ما اینجورین؟ شماها که متاهلین حتما براتون زیاد پیش اومده. اگه دوس داشتین تعریف کنین. که براتونم خوشایند نبوده. شما چجوری با این قضیه کنار میاین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

لحظه به لحظه زور میگن کاری از دستم بر نمیاد فقط مونده یه دستشویی رفتنمو بهم زور بگه چون اونم میدونه کاری از دستم بر نمیاد و بدتر از اون جلو همه خودشو یه مرد مدرن که طرفدار ازادی هستند نشون میده و خودشم باور میکنه من اون رو یه آدم مریض حساب میکنم و از مریض توقعی نیست و نفس عمیق میکشم رد میشم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
سلام گل بانوها آره خیلیا اینطورین! مثه شوهرمن ک برای دعوت خانوادش روی حرف خودشه و بدون هماهنگی مهمو ...

اگه زور گفتنش اینه که خوش بحالت

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

چون تو ذاتشون نیاز به اقتدار دارن

اصولا مردایی که زیادی قلدری میکنن اغلب چون زنشون خیلی حرف شنو نیست میخوان خودشون رو ثابت کنن و بگن که ینی حرف حرف منه

خانوما واقعا میتونن جوری حرف تو دهن مرد بذارن که هم حرف خودشون بشه هم مرده فک کنه اون گفته و زنش گوش کرده

در کل مرد ها نیاز اصلیشون حفظ اقتداره

... 

همه مردها این طوری نیستن

مردها اگه حس کنن که زن نمیخاد رو دستشون بلند بشه و هم چنین به این باور برسن که همسرشون توانایی مدیریت زندگی رو داره و با خانواده شون بد نیست از خداشونه همه چیز رو بسپرن دست خانمهاشون ک خودشون فقط رو کارشون تمرکز کنن

من همسرم اوایل به شدت ژست مردسالاری داشت و به اصطلاح گاهی زور می گفت...ولی به تدریج طوری شده که همه چیز رو میگه خودت تصمیم بگیر به من هم اعلام کن و حتی گاهی تو امور شغلی و...اش هم که اصلاااا به من ربطی نداره از من انتظار همفکری و تصمیم گیری داره که تو این آخری خیلی جاهاش رو در میرم از تصمیم گیری...

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
چون تو ذاتشون نیاز به اقتدار دارن اصولا مردایی که زیادی قلدری میکنن اغلب چون زنشون خیلی حرف شنو نیس ...

دقیقااااااا

آفرین

مرد نیاز داره به این حس اقتدار

میشه خانم‌ خودش تو تموم‌تصمیمات زندگی نقش اصلی رو داشته باشه ولی باز به مرد اون حس رو بده

اینجاست که سیاست زنانه بسی به کار آید

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون