2733
2734
عنوان

خیانت :(

722 بازدید | 58 پست

من حاملم ماه 8 تلگر               ام بابامو دیدم تو لپتاب :( چندتا شماره مشکوک دیدم با پروفایل هایی که متن داره ولی معلومه زنونه است چیکار کنم؟ دلم نمیخواد به هیچکس بگم خیلی ناراحتم خیلی شکستم واقعا  چرا واقعا انقدر پرو بال مردا بازه؟ شایدم دارم اشتباه میکنم نمیدونم به خواهرامم نمیشه گفت چیکار کنم؟ :(

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو گوشی داداشم چندتا پروفایل دیدم که متن بودن رو عکس پس زمینه ای که دخترونه بود گفتم اینا کی ان همون لحظه زنگ زد بهشون همه مرد بودن😐😐😐😐کلا بعضی ها رو انتخاب پروفایل دقت نمیکنن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اولا عزیزم زود قضاوت نکن، دوما استرس و ناراحتی واستون خوب نیست، سوما اگه شرایط خانوادگیتون میدونی که بگی شر به پا میشه سعی کن فقط به بابات بگی و باهاش صحبت کنی شاید اصن اون چیزی که فک میکنی نیست عزیزم

2706