2737
2734
عنوان

شبنم قلی خانی رو چقدر دوست دارید!

4658 بازدید | 98 پست

شبنم قلی خانی یکی از بازیگران محبوب ایرانی درباره بارداریش برای خانم های نی نی سایت صحبت کرده و احساسات و تجربیاتش رو به اشتراک گذاشته. شبنم جان در مصاحبه اختصاصی که با نی نی سایت دانجام داده از فعالیتها و کارهایی که در طول بارداری انجام داده برای شما صحبت کرده.

تا چه اندازه با این بازیگر جوان تجربیات مشترک دارید؟

نظرتون درباره نوع بازی و فیلم هایی که در آنها ایفای نقش کرده چیه؟

لینک مصاحبه اختصاصی شبنم قلی خانی با نی نی سایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون زود نفهمید مارال مادرشه ومارال حسرت به دل مرد اصلا دوسش ندارم😕

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه

هیچی

ی دختر باید شبیه پروانه باشه دیدنش زیبا...ولی گرفتنش سخت... بسلامتی هرچی دختر پاکه  .......قانون پایستگی نی نی سایت: هیچ عضوی در نی نی سایت از بین نمی رود بلکه از کاربری ب کاربری دیگر منتقل می شود:/
2738

چقدر بد پست گذاشتین ....مگا باهاش دشمنی دارین 😐😐😐😐

از نظر من خانم خوب و موفقیه. استاد دانشگاه و بازیگر خوبیه و دوسش دارم😊

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
نه فیلمی ازش دیدم نه اصلا می‌دونم چه شکلیه. البته بی احترامی به ایشون نباشه من سالهاست سینما و تلویز ...

اگر دوست دارید بیشتر با ایشون آشنا بشید می تونید متن مصاحبه رو مطالعه کنید

2706