2733
2734
عنوان

قرص لاغری ادیوس

| مشاهده متن کامل بحث + 63237 بازدید | 77 پست
کدوم کالری شمار؟؟؟؟

از توی نت کالری غذاهارو گرفتم و بعد حساب کردم که اگر بخوام یک کیلو در هفته کم کنم چقدر باید کالری مصرف کنم روزانه. فاصله خوردنام هر یه ساعت هر چی دلم خواست و بینش فقط آب و چای. هر ده روز میرم رو وزنه و روز ده رژیم نیستم و هر چی دلم خواست بدون حساب کالری میخورم تا به بدنم شوک وارد بشه و به کم خوردن عادت نکنه و دوباره ده روز بعدی شروع میشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از توی نت کالری غذاهارو گرفتم و بعد حساب کردم که اگر بخوام یک کیلو در هفته کم کنم چقدر باید کالری مص ...

از کجا فهمیدی چند کالری باید بخوری در روز

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید

ببين بعضي قرصا توش شيشه هست

به اين مورد دقت كن حتما به فروشنده بگو من تست ميكنم مادرشوهرم كيت تست شيشه گرفت وقتي قرص GC رو خورده بود با ادرارش تست كرد مشكوك بود به اينكه شيشه داشته باشه يعني

ن مثبت بود نه منفي

به فروشنده گفت كه تست اينجوريه گفت ك اين يه چيزي مشابه ساختار شيشه داخلشه و شيشه توش نيست بعد ماهم توي اينترنت خونديم بنده خدا راست ميگفت

2731
من شوهرم سخت مخالفه میخوام بهش نگم و قرص بخورم من تو گوگل سرج کردم عوارض نزده واسش زیاد بیشتر تعریف ...

ببين شوهر منم خيلي مخالف بود خيلي خيلي

مادرشوهرم خريده بود برا خودش ولي شوهرم ميگفت نخوريد مخالف خوردن مامانش و خريد من بود

من اومدم از مادرشوهرم چند تا قرص قرض گرفتم خوردم ديدم عوارضي ندارم بعد شوهرمم ديد حالم خوبه و خودمم ميگفتم هيچ حس بدي و عوارضي ندارم راضي شد به خريدنش

واقعا ادم لاغر كه ميشه اعتماد بنفس ميگيره، ابجي تو چند كيلويي؟ ميخواي چند بشي؟

برای کاهش وزن فقط استفاده از قرص به تنهایی کمک کننده نیست و باید در کنارش رژیم و ورزش هم داشته باشید. کاهش وزن هایی که فقط با استفاد ه از دارو صورت میگیره کاذبه و بعد از قطع دارو دوباره برمیگرده مگر اینکه همراه رژیم و تحت نظر متخصص این کار رو انجام بدین. 

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی، عضو سازمان نظام پزشکی و انجمن تغذیه ایران
از کجا فهمیدی چند کالری باید بخوری در روز

توی گوگل سرچ کن بزن کالری مورد نیاز برای کاهش وزن سایتش میاد و اگر پیدا نکردی قد و وزن و سن رو بگو تا برات بزنم

2738
توی گوگل سرچ کن بزن کالری مورد نیاز برای کاهش وزن سایتش میاد و اگر پیدا نکردی قد و وزن و سن رو بگو ت ...

قد 168.وزنم 73.سن 26

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید
قد 168.وزنم 73.سن 26

باید ۸۰۰ کالری در روز مصرف کنی تا یک کیلو در هفته کم کنی اما تجربه من نشون داده ۲ کیلو در هفته کم میشه

ممنون ازت سحر جان بابت راهنماییت من از یه سایتی ادیوس گرفتم ۱۷۰هزار تقلبی بود و هیچ اثری نداشت ولی با این شماره ای که گداشتی تماس گرفتم ویه بسته ادیوس سفارش دادم که خیلی خوبه و کاملا اشتهامو کور کرده بچه ها هرکی خواست ادیوس اصلی بگیره با اون شماره ای که سحر جان گداشته تماس بگیره 09378310919

ممنون ازت سحر جان بابت راهنماییت من از یه سایتی ادیوس گرفتم ۱۷۰هزار تقلبی بود و هیچ اثری نداشت ولی ب ...

خواهش میکنم عزیزم خودم با ادیوسه ۱۲کیلو کم کردم ولی خواهرم یه قرص جدید از اونجا گرفت که دوبسته بود یکی رو روز مصرف میکردو یکی رو شب نصفش رو مصرف کرد ۱۰کیلو وزن کم کرداسمشو نمیدونم چی بود اگه کسی قرص خوب میخواد از اون بگیره اسم قرصو نمیدونم عکسشو میزارم اینم شماره نمایندگیش ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

از اينستا گرام سفارش دادم 200 تومن و ارسالشونم رايگان بود مادرشوهرم تو يك هفته ٢ كيلو كم كرد منم ا ...

سلام الان حالتوک چطوره قرص لاغری رو خوردین بازگشت نداشت؟

حتما جواب بدین لطفا

2706