2737
2739
عنوان

خیلی دلم شکست😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 63 پست
😁😁😁چیز دیگه ای ب ذهنم نمیرسه

کلا کارشون همینه

من همیشه شلغم محسوب میشم تو خونه😏

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشيد رستاجان يعني متوجه روابطشون ميشي؟؟

ینی چطور؟

آره خب میفهمم کی...

ولی الان میخواسیم بخوابیم

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
2740
خب مامانم خودش گف ایرادی نداره بیا بخواب

بیخیال اجی بابات دلش هوای مادرتو کرده یهو....خوشحال باش خوبن باهم ایشالا عشقشون پایدار باشه

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
ینی چطور؟ آره خب میفهمم کی... ولی الان میخواسیم بخوابیم

همون ديگه عزيزم سعي كن وقتي ميدوني و متوجه ميشي چه مواقعي اونجوري ميشه يكاري كني يا زودتر بخوابي كه متوجه نشي ميدوني چي ميگم!واسه روحيه خوب نيس 

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
همون ديگه عزيزم سعي كن وقتي ميدوني و متوجه ميشي چه مواقعي اونجوري ميشه يكاري كني يا زودتر بخوابي كه ...

🧐🧐🧐چیش واسه روحیه خوب نیس؟