2733
2739
عنوان

خیلی دلم شکست😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشو گلم منم دختر کوچیکم پیشم می خوابه ولی به بزرگه می گم بره تو اتاقش به خدا اتاقا اینقدر کوچیکه آدم نفش می گیره بعد شاید پدرتون راحت نبوده شما تو اتاق باشی چون برا خودت خانم شدی دیگه

2731
اوکی....خب به بابات بگو،چندشب‌بذاره همونجا بخوابی😞

والا انگار میخوام بخورمشون اونجا 😢

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
ناراحت نشو گلم منم دختر کوچیکم پیشم می خوابه ولی به بزرگه می گم بره تو اتاقش به خدا اتاقا اینقدر کوچ ...

عزیزم من دوماه دیگه عروسیمه 

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
2740
هرشب پیشش میخوابه دیگه بعدشم من میخواسم پایین تخت بخوابم

کارت اشتباه بود خواهرم اونا زنو شوهرنهرچند سالم میخواد باشه..نمیشه کسی بره پیششون بخوابه مخصوصا تو که بزرگ شدی و عقلت به روابط فوق العاده شخصی میرسه...ناراحت نباش 

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
کارت اشتباه بود خواهرم اونا زنو شوهرنهرچند سالم میخواد باشه..نمیشه کسی بره پیششون بخوابه مخصوصا تو ک ...

خب مامانم خودش گف ایرادی نداره بیا بخواب