2733
2734

من جراحی دندون عقل انجام دادم تاجش کلا ریخته بود 3 تا امپول بی حسی زد که اصلا درد ندتشت جراحی هم که خداوکیلی شبش من فسنجون خوردم اصلا هم نفهمیدم.کشیدن راحته درد نداره.بخیه هاشم خودم کندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دندون عقلمو تو ۱۸ سالگی جراحی کردم...لثه ام جا نداشت...زیاد درد نداشت..سِر میکنن دیگه...

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2738

حین جراحی بی حسه

ولی امان از درد بعد از بی حسی

من دو تا دوتا ژلوفن میخوردم از درد

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

جراحی که درد نداره من سه تا جراحی کردم دندون عقلامو، قبل جراحی حتما پروفن بخور که وقتی از بی حسی در میاد درد نکشی، دوباره 4 ساعت بعد جراحی باز یه پروفن دیگه و بعدش دیگه راحت میشی ، فردای اون روز هم حتما با آب نمک روزی چند بار شستشو بده این کارو تا یکهفته ادامه بده

واي واي واااااي يادم اومد ازدندون عقلم 😱😱😱خدا برا هيچكس نياره...سه شبانه روز من زجه(ضجه) ميزدم از درد..دندون لامصبم از تو لثه نميدونم كجا بد در اومده بود عفونت كرده بود پيش هر دكتري ميرفتم  نميتونست بكشه جراحي لازم بود خلاصه ٤ تا بي حسي زدن بعد كشيدن هم چندتا بخيه زد لثه مو ولي پدرم در اومد تا چند روز 😰😓

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

آره من هفته پیش دندون عقل جراحی کردم

حین کار که درد نداره چون بیحسی ولی فشار درآوردن رو حس میکنی(درد نه،فقط فشار)

بعد ازجراحی هم درد نداری فقط چون به فک فشار اومده یکم اذیت میکنه،کمپرس سرد روز اول کمپرس گرم از روز 2 به بعد

اگه مث من دندونت نهفته باشه و یکم اذیت کنه متورم میشه صورتت

مال منم ورم داشت اندازه پرتقال ولی ورمش خوابید

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
2706