2733
2734

عزیزم خدا ارحم الراحمین چیز زیادی هم از بنده ش نمیخواد. انجام واجبات و ترک محرمات

به رحمت خدا امیدوار باش که خدا خودش گفته ناامیدی بزرگ ترین گناهه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به عقيده من بهشت و جهنم همين دنياست، و جهنم ايرانه و ماها داريم عذاب ميكشيم عزيزم ، پس الكي فكرتو مشغول نكن و فقط يه إنسان خوب و با شرافت باش تا با شنيدن أسمت به نيكي يادت كنن وگرنه اون دنيا چيه والا

شايد اين جهان،جهنم جهاني ديگر باسد😐

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

عزيزم مرگ شيرين تر از اون چيزيه كه فكر ميكني..تازه ميفهمي اين دنيا همش ي خواب بوده..در ضمن خدا خيلي مهربون و بخشنده تر از اون چيزيه كه فكرشو ميكني..سعي كن تو اين دنيا ازارت به كسي نرسه و حق كسي رو پايمال نكني..چون خدا از حق خودش ميگذره ولي از حق الناس نميگذره..زندگي رو هم سخت نگير..همين

2738

منم مث شمام...ب شدت از مرگ میترسم...مجرد ک بودم خیلی جاها خواسته یا ناخواسته خطا کردم...

از ترک نماز و بدحجابی گرفته تا غیبت و ....

الان ک ازدواح کردم خیلی اوضام بهتره

بعضی وفتا دیوونه میشم بس فک میکنم

ینی خدا میبخشه😔😔😔😔??

به عقيده من بهشت و جهنم همين دنياست، و جهنم ايرانه و ماها داريم عذاب ميكشيم عزيزم ، پس الكي فكرتو مش ...

یعنی اون دنیا وجود نداره؟این همه آدم که این همه کار بد کردند مردند پس همینطوری مردند و جزای بدیاشونو نمیبینند؟یا آدمای خیلی خوب

یعنی همه آخرش مساویند؟

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
خداکنه ولی تصورم خیلی دردناکه از عذاب الهی😰😔

اگه تو این دنیا تماااااام تلاشتو بکنی که ماک زندگی کنی دیگه ترس نداره

ان شاالله بقیه شم با شفاعت ۱۴ معصوم حله 😉

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
به عقيده من بهشت و جهنم همين دنياست، و جهنم ايرانه و ماها داريم عذاب ميكشيم عزيزم ، پس الكي فكرتو مش ...

نه عزیزم این دنیا نه جهنمهو نه بهشت.خیلی خوبه که ادم اعمالش رو مرور کنه و به فکر اون دنیاش باشه

دانشمندا جدیدا به این موضوع پی بردن بعد از مرگ گوش انسان کار میکنه و همه صداها رو میشنوه. چیزی که تو نهج البلاغه و ایات هست .از نظر علمی هم ثابت شدهِ. وجود اون دنیا که صدردصده خو

2706