2733
2739
عنوان

به خواهرم تجاوز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 149229 بازدید | 298 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش حس شیشمم میگه حرفات سر کاریه ببخشیدا حس شیشمم میگگه

آخه تا آلل یادت نبوده درد و دل کنی الا افتاد یادت

اونم موضوع این مدلی اونم حرفات این همه غیر قابل درک و ک همخوانی ندارن 

اره. گفت خواهرم میگه فرار میکنم بعد گفت خواهرم فرار کرده😒😒😒

که چی تو این مملکت کم غم و غصه داریم ما این خبرای الکی رو دیگه کم داریم فقط 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2728

ببین اگه سرکاریه بگو که اون قضیه رو کنسل کنم به خدا بگم اون جوابه رو نکوبه تو کلشون 😐

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
2738
وای حلما ج ن نگو که دروغ بود انشالله که دروغ باشه ولی چرا الکی گفت؟ قلبم رو هزار میزد بابا خیلی بی ا ...

نمیدونم والا انشالله که دروغ باشه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
عزیزم من بعد از طهرم تاپیک زدم الانم اونقدر دلم گرفتع بود خواستم دوباره در میون بزارم

حداقل حرفهای دو تاپیکتون یکی باشه

از قدیم گفتن دروغگو حافظه نداره

یه نصیحت خواهرانه هیچ وقت چنین دروغ هایی به زبون نیار چون انرژی منفیش حتما جذبت  میشه

فداتشم خانمی کاش الان قیافت ومیدیدم خیلی بانمکی   یهومثل خاله م اومدی جلوچشام

قربونت برم عزیزم 😁😁😁😂😂😂 شوهرمم میگه وقتی ناراحتی یا شوک میشی خیلی با نمک و خنده دار میشی 😂😂😂😂 خدا خاله ات و برات حفظ کنه

اره. گفت خواهرم میگه فرار میکنم بعد گفت خواهرم فرار کرده😒😒😒

یکی بود که فحشم میداد به خواهرش میگفت آبرومو برده شوهرم بفهمه بد میشه درست خاطرم نیست.شما همونو میگی؟

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2706