2737
2739
عنوان

اهنگای خاطره ساز مجردیتون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 91 پست

شی شی شیطونک شی شی شی😓😒😒😒😒😒

دخترک کوچه بغلی ابرو کمون چشم عسلی

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهان

نگی جاییو ماله ماییو پلنگه پلنگه چش قشنگه مرتضی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
آقا من هر چی فکرکردم،نفهمیدم چیه که هم سیاهه هم نرمه؟بادمجونه یعنی😂

نه داستان ازون جایی شروع شد که یه سیایی بود خیلی بی ادب بود هیچ وقتم بخاطر کاراش توبه نمیکرد یروز اعتراض یکی در میاد مثلا میخواد خرش کنه میگه سیا جون دلربا سیا دندانش طلا سیا خاطرش عزیزه سیا دخت ناخدا اینم از تعریفا خام شد توبه کرد بعد ازون وقت بهش میگن سیا نرمه نرمه سیا توبه توبه 😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

نمره بیست کلاسو نمیخام😂

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
2706