2737
2734
عنوان

گروه خونی و سقط جنین...امپول رگام

225 بازدید | 10 پست

سلام....دوستم گروه خونیش RHمثبته ولی ازشوهرش منفی و دکتر بهش گفته نیازی نیست امپول بزنی ...امپول رگام گفته واسه اونای ک گروه خونیشون منفی وازشوهرشون مثبت باشه .....کسی شرایط دوستم داشته ک امپول رگام خورده باشه ...خیلی درد داره میترسه سقط ش سونوش سالم بوده ولی درداشو دکترانمیفهمن ازچیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لازم نیس امپول بزنه دکتر درست گفته 

زن با گروه خونی مثبت لازم نیس امپول رگام بزنه بعد از سقط.

زن با گروه خونی منفی اگه سقط کنه و شوهرش مثبت باشه باید بزنه اگه خودش منفی باشه شوهرشم منفی باشه هم لازم نیس بزنه

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2740

سه ماه اول که زیر شکمم درد میکرد که پرولوتون دپوت میزدم بعد استراحت مطلق بودم ولی تا ماه آخر با احتیاط کارامو انجام میدادم بیشتر کارامو همسر انجام میداد ولی خداروشکر مشکل ژنتیکی نداشتم الانم نی نی سالمه سالمه کنارم لالا کرده     

[QUOTE=59647139]ممنون ازهمگی اینم جنینش مشکلی نداره خودشم همینطور سقط قبلیشم بی دلیل ویهویی شد حالا استرس زیادی داره ...[/QUOTE                                  دکتر بهش دارو نداده معمولا برای محکم شدن رحم دارو میدن مراقبت لازمه استراحت مطلق و ......