2733
2739
عنوان

تکرر ادرار و علامت بارداری

19698 بازدید | 17 پست

خانمهایی که قبل اینکه متوجه بشن که حامله ان تکرر ادرار داشتن لطفا بگید چند دقیقه به چند دقیقه یا ساعت دستشویی میرفتید؟ اصلا چه مدت به چه مدت دستشویی بری تکرر ادرارحساب میشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولاش داشتم

ولی یادم نیست کی به کی میرفتم

خوب باید ببینی از حالت عادی خودت بیشتر شده یا نه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728
2738
من از قبل بیبی چک شروع شد ، روزی هشت نه بار میرفتم ، ولی اواخر بارداری هر بیست دقیقه میرفتم

من همش حس میکنم مثانم پره..گاهی اوقاتم میرم میبینم خیلی کم ادرار داشتم ولی این حسو دارم

اولش هم هست من همیشه وضو می گرفتم میرفتم شرکت تا ساعت 4 وضوح و داشتم ولی وقتی حامله شدم و هنوز خبر نداشتم ساعت 10 وضوم میترکید و تا بعد از دو سه بار میرفتم چون فکر حاملگی رو هم نمیکردم بسیار نگران خودم بودم که چه مرضی گرفتم😁

نه ۶..۷ روز مونده ولی زیر دلم خیلی درد میکنه الان دوهفتست.ی وقتایی هم بالای رونم درد میکنه خیلی رومخ ...

من وقتی اقدام رو شروع کردم ، یک ماه قبل از بارداری هم این علائمو داشتم ، یه پرستار با تجربه گفت پس ماه بعد حتما باردار میشی ، چون این علائم آماده شدن بدنه ، و ماه بعدش باردار شدم

2706