2737
2734
عنوان

لكه بيني قبل و بعد از پريود

94 بازدید | 7 پست

سلام من چند روز مونده به پريودم لكه بيني دارم بعد از پريودمم چند روز لكه بيني دارم دكترم رفتم ميگه قرص ضد باردارب بايد بخوري كسي مي دونه علتش چيه خسته شدم ديگه

عه منم دارم راستی چرا؟  

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه دکتر قرص ضدبارداری داده بخور احتمالا کیست داشتی که گفته بخوری. اگه کیست کوچولو باشه یه دوره بخور ...

Bebin sepideh aziz man ghors zed bardari ziad khordam baraye in moshkelam kistam ghable bardari dashtam vali mogheye zayemanam dr dar ovord vali fayde nadare ta ghors mikhoram khobam vali badesh dobare hamon asho hamon kasas😌

پس شاید باید سبک زندگیتو تغییر بدی عزیزم. چیزایی که من میدونم اینه که همیشه ورزش کنی، استرس نداشته باشی. و اینکه رحمت رو گرم نگه داری، مثلا موقع ظرف شستن پیش بند بزنی چون اگه شکمت خیس بشه سرد میشه و رحم هم سرد میشه. 

2738