2737
2734

تموم نوجوونا کلی چیز میز از خونواده هاشون مخفی میکنن

شماها به عنوان مادر چیکار میکنید که از آسیب دیدن فرزندتون جلو گیری کنید؟

خودم دخترایی رو دیدم با خونواده های مذهبی، شدیدا متعصب و کنترل گر که دخترشون توی پارتی های مختلف شرب خمر میکرد و هر هفته اسم یه مسر رو روی دستش تیغ میزد

نمیتونیم با اعمال محدودیت و زندانی کردنشون جلوی آسیب رو بگیریم، میتونیم؟ به هر حال نیاز به استقلال و تصمیم گیری دارن، تا بتونن درست وارد جامعه بشن

از یه طرف دوستایی داشتم که خونواده های خیلی باز و راحتی داشتن، اونا هم آسیب دیدن...

حد واسط هم که خونواده ی من بودن؛ همیشه ی خدا در حال پیچونده شدن بودن 😐 من رابطه ای با پسری نداشتم اما خلاف تو نوجوونی زیاد کردم دور از چشمشون...

بخوایم، نخوایم دور از چشم بزرگتر ها کلی کار میکنن...چجوری جلوی آسیب رو میگیرید؟

پی نوشت ۱: من بچه ندارم 😑 ولی دلم میخواد بدونم! خیلی دلم واسه بابام میسوزه که اوندر پیچوندم بنده خدارو! تازه من خیلی خوب بودم همه چی میگفتم به مامان بابام تقرییییبا 😂

پی نوشت ۲: ایشالا هرکی بی تربیتی کنه بچش بپیچونتش 😒

پی نوشت ۳: تو سایت خیلی دیدیم بچه ی بی ادب دهه هشتادی 😐 زیاااد دیدیم 😐 اینارو یه نصیحتی بکنید؛ بقیه رو هم نصیحت کنید بچه هاشون مثل اینا بار نیان(به دهه هشتادیای مودب بر نخوره)

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒

بوووق...

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جان؟ 😕😕😕

حرفای من بود

ولی سانسور شد

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
انقدی اذیت کردیم ک ب بچه فکر نکنیم...

😂😂😂😂

مامان من خیلی میگفت ایشالا یکی مثل خودت گیرت بیاد

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2738
الان کدوم رو بگیم، کارهای خلاف یا به عنوان مادر چه میکنین؟

هر چی میخواید بگید 😂

بیشتر دوس دارم بدونم با بچه هاتون چه میکنید

من دلم واس اون بچه میسوزه ک نمیتونه منو بپیچونه از بس همه مدل پیچوندنو امتحان کردم... البته شایدم نکبت از من زرنگ تر باشه😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
من دلم واس اون بچه میسوزه ک نمیتونه منو بپیچونه از بس همه مدل پیچوندنو امتحان کردم... البته شایدم نک ...

خب نمیشه که همش تحت کنترل باشن 😂😂😂😂

معمولا هم زرنگ تر درمیان

والا من بزرگترین پیچوندنم یواشکی خوراکی میخریدم میخوردم.....آخه همیشه چاق بودم و تو رژیم و همیشه مامانم مراقب خوردنم بود..همه نامه عاشقانه ته کیفشون قایم میکردن .من خاک برسر  پاکت چیپس و پفک😶😶😶 

واقعا خاک تو سرم

گور بابای همه ی اونایی که زندگی رو برام تلخ کردن از این به بعد فقط انرژی مثبت   ......هدف اصلی زندگیم تا عید....... لاغری  .....من بالاخره نفرین چاقی رو در هم میشکنم  
والا من بزرگترین پیچوندنم یواشکی خوراکی میخریدم میخوردم.....آخه همیشه چاق بودم و تو رژین و همیشه مام ...

ای جان 😂😂😂😂😂😍😍😍😍😍😍😍😍😍

2706