2733
2739

اصلا خوشحال نیستم

شوهرم قبل من عقد کرده بوده و تو همون عقدم جدا شده بود

واینو تو خواستگاری به من گفت و اصلا پنهون کاری نکرد ازم

خواهرشوهر مم حدود یکسال پیش ازشوهرش جدا شد.امروز شوهر خواهرشوهرم یه سری مدارک که برای خواهر شوهرم بود و با اژانس فرستاد خونه مادر شوهرم.مادر شوهرمم به من گفت بیا باز کنم تو کاغذا رو نگاه کن ببین چیزی توشون نباشه که دخترمو ناراحت کنه منم گفتم باشه

داشتم لابلای کاغذا میگشتم که یه کارت پستال دیدم وقتی بازش کردم دیدم پایینش اسم شوهرمو نامزد سابقش هست

اصلا شوک شدم انگار قلبم و مغزم یه دفه از کار افتاد

اینجور که از نوشته اش معلوم بود کارت پستالو برای مادر شوهر گرفته بودن اونموقع زیرشم اسم دوتاشون بود..دستخط شوهرمم بود..خیلی نارلحت شدم سر کارت عروسیمون شوهرم با غرور اصرار زیاد اسم خودشو اول تو کارت نوشت درصورتی که همه جا اسم خانم میاد اول اما اینجا با دستخط خودش اسم اونو اول نوشته بود...حالم خیلی بده.. 

فک کنم خورشید جفت گیری کرده وگرنه این حجم از گرما نمیتونه کار یه خورشید باشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گذشت رفت.

حالا بشین زندگیتو سر این مسئلا بی خود چند روز داغون کن.

کارت پستال بوده دیگه.

بیخود اذیت نکن خودتو بندازش تو سطل اشغال

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
اخی به شوهرت میگفتی انقد غرورو فقط برامن داری؟؟

نمیدونم چجوری بهش بگم..اصلا وقتی دیدم شوکه شدم..یاد اون جمله افتادم که هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولین نیست

2738
تولدت مبارک 💖💖  مسئله در حدی بی اهمیته که حیفه و در شان شما نیس بهش فکر کنی عزیزم  اصل ...

ممنون عزیزم...نمیدونم چرا حس میکنم خیلی دوسش داشته

وای عجب مغز بیکاری داری ک ب اینا فکر میکنی ... ول کن باباااا ... اگر میخواستش ک باهاش میموند

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
نمیدونم چجوری بهش بگم..اصلا وقتی دیدم شوکه شدم..یاد اون جمله افتادم که هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولی ...

کی گفته شاید اولی یه اشتباه بزرگ بوده.اصلا شوهرت دیگه با این مسائل روزمره و مشکلات اقتصادی و مشکل خانوادگی خواهرش وقت نمیکنا به اولی فکر کنه.

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
شاید دختره نوشته . ولی واقعا فاز شوهرت چی بوده که اول اسم خودش بیاد 😑

دستخط شوهرم بود...من اونموقع چیزی بهش نگفتم اما بعدش انقد بقیه بهم گفتن که خیلی ناراحت شدم

2706