2733
2734
دير جواب دادم شرمنده دستم بهش سرم آويزونه بخيه هام هم درد دارن

مبارکه

بسلامتی...من عکسشو ندیدم😢

مگه نمیگی عالی بود پس درد بخیه چی میگه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکه بسلامتی...من عکسشو ندیدم😢 مگه نمیگی عالی بود پس درد بخیه چی میگه

ممنون عزيزم 

دست وقتي دو تا بخيه مي خوره درد داره چه برسه اين همه بخيه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
مبارکه عزیزم بیمارستان موسی ابن جعفر هستی؟

ممنون گلم بله خيلي بيمارستان خوبيه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
ممنون عزيزم  دست وقتي دو تا بخيه مي خوره درد داره چه برسه اين همه بخيه

😊

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
ممنون گلم بله خيلي بيمارستان خوبيه

خوب....خداروشکر

شما رو یادمه چند وقت پیش در مورد بیمارستان ازم سوال پرسیدی....منم همون بیمارستان بودم البته 5 سال پیش

خیلی مراقب خودت و نی نی گلت باش

بودن هم بودن های قدیم...نه اینترنت بود،نه تلفن...فقط نگاه بود،روبرو...چشم در چشم،به همین خلوص.....به همین کیفیت..به همین سادگی
خوب....خداروشکر شما رو یادمه چند وقت پیش در مورد بیمارستان ازم سوال پرسیدی....منم همون بیمارستان ...

بله من شمارو يادمه خيلي كمكم كردي خدا خيرتون بده

ممنون عزيزم😘😘

تینا جان تبریک میگم عزیزم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍ببخشی دیر تبریک گفتم مشغول بچه داری م وتاپ ...

واي ممنون عزيزم 

خدا كوچولوتو برات حفظ كنه 

ببوس پسر خوشگلتو

ممنون بابت تبريكت گلم❤️❤️❤️❤️

بسلامتی مبارک باشه خدا دختر گلت حفظ کنه

ممنون عزيزم 

خدا كوچولوهاي شمارو هم حفظ كنه❤️❤️

2706