2737
2734
فاطمه جان من روبخاطرچسبندگی جفت میخوادبفرسته چون سزارین دوم هستم  بعدمن کلابعدسزاولم درداینازی ...

ببین گلم لاریجانی فوقع العاده شلوغه چون کارش درسته از شهرستان هم بیمار داره. واقعا اگه بخاطر شلوغی نمیخوای بری چه فایده دکتر خوب همینه دیگه. قیمتاش راستش نمی دونم .. ولی راستی دکتر حقیقت خواه هم توی نیاوران عالیه فقط اقاست استاد دانشگاه هم هست خلوتترم هست

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
فاطمه جان برای اکوی قلب جنین جاییونمیشناسی؟؟ اونم واسم نوشته برون اینکه مشکلی باشه ولی میترسم نرم د ...

اکوی قلب من یه جای شخصی رفتم یه کم گرون بود ولی خیلی خوش اخلاق بودن و خلوت بود خواسی بگو ادرس بدم

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمتش چجوریاس؟

گلم‌چند ساله نرفتم‌من موقع بارداریم رفتم هی بنده خدا می گفت مطمانی فشار خون نداری می گفتم دکترم فشارم رو نمی گیره دکتر احمق و نابلدم تا هفت ماهگی فشارم رو نمی گرفت لاریجانی فهمید مشکلم رو دکتر خودم می گفت نه واسه تغذیه ات هست رشد کمش بعد مجبور شدم هفت ماهه زایمان کنم جای دیگه با یک دکتر دیگه فشارم هجده بود نمی دونستم

2728
اکوی قلب من یه جای شخصی رفتم یه کم گرون بود ولی خیلی خوش اخلاق بودن و خلوت بود خواسی بگو ادرس بدم

اره اگه بگی ممنون میشم 

راستش خودم تونظرم دکترشریفی بودولی زنگ زدم همش روپبغام گیربودموفق نشدم 

وخدایی که بشدت کافیست
ببین گلم لاریجانی فوقع العاده شلوغه چون کارش درسته از شهرستان هم بیمار داره. واقعا اگه بخاطر شلوغی ن ...

اره میدونم میشناسم حرفت درسته ولی من بابچه کوچیک نهایت دوساعت بتونم علاف بشم نه 6ساعت اینطوراواقعاسختخ 

براسونواینامشکل ندارم بازیجامیرم ولی واس اکوهنوزپیدانکردم

وخدایی که بشدت کافیست
2740
فوق تخصص قلب کودکان که تومطب اکوکاردیوگرافی میکنن یایسری اراین رادیولوژی هامثل دکترطهماسب دکتردلیری ...

بیمارستان آتیه دکتر عبدالرحیم قاسمی فوق تخصص قلب کودکان‌بود نمی دونم هنوز هست یا نه ولی خیلی دکتر خوبیه. یه پرس و جو کن اگه داره بری

اره میدونم میشناسم حرفت درسته ولی من بابچه کوچیک نهایت دوساعت بتونم علاف بشم نه 6ساعت اینطوراواقعاسخ ...

سونو برویا حقیقت خواه یا لاریجانی پشیمون نمیشی