2726

مینوش جان میشه بگی سونوی داپلربرتچی میخوای بدی ؟

دکترفراره واس من بنویسه این سونوروبرای برزسی جفت وچسبندگی 

راستی دکترخودم پیشنهارش دکتردلیری بودمیگفت عالیه 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر طاهره لاریجانی متخصص رادیولوژی و سونو گرافی .. فوق تخصص سونوگرافی مامایی و زنان

خیابان قائم مقام کوچه روبروی بیمارستان تهران کلینیک شمارشم تو نت هست . فوقع العادست

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
2728
مینوش جان میشه بگی سونوی داپلربرتچی میخوای بدی ؟ دکترفراره واس من بنویسه این سونوروبرای برزسی جفت و ...

واسه اینکه بچم ریزه دکترم میگه دو هفته دیگه باید تکرار کنی ک ببینم خون رسانی مشکل نداشته باشه..دکتر دلیری کجاس؟

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
دکتر طاهره لاریجانی متخصص رادیولوژی و سونو گرافی .. فوق تخصص سونوگرافی مامایی و زنان  خی ...

جدی؟اخه دکتر زنان و میگن نرید واسه سونو 

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
واسه اینکه بچم ریزه دکترم میگه دو هفته دیگه باید تکرار کنی ک ببینم خون رسانی مشکل نداشته باشه..دکتر ...

من پسرم رو دکتر لاریجانی فهمیدiugrهست و رشدش کم سونوی داپلرم خونرسانیو ضعیف نشون میداد و.. 

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
واسه اینکه بچم ریزه دکترم میگه دو هفته دیگه باید تکرار کنی ک ببینم خون رسانی مشکل نداشته باشه..دکتر ...

دکتردلیری توفلاح طرف یافت آبادولی هم گرونه هم اکثردکتراقبولش دارن مثل حنطوش زاده 

وخدایی که بشدت کافیست
من پسرم رو دکتر لاریجانی فهمیدiugrهست و رشدش کم سونوی داپلرم خونرسانیو ضعیف نشون میداد و.. 

فاطمه جان من روبخاطرچسبندگی جفت میخوادبفرسته چون سزارین دوم هستم 

بعدمن کلابعدسزاولم درداینازیاداشتم بعد5سال حتی 

تواین بارداریم درداینادارم کم وببش 

بهم گفت برات مینویسم که بری بدی 

حالاخودمم نمیدونم پیش کی برم دکتردلیزی شلوغه معطلی داره حوصله جای خیلی شلوغوندارم

واس انومالی پیش دکترشهنازفرج اله میرم خیلی دکترخوبیه 

احتمالابعداون داپلربنویسه راستی قیمتشونمیدونی چنده؟

وخدایی که بشدت کافیست
لاریجانی عاالیه

فاطمه جان برای اکوی قلب جنین جاییونمیشناسی؟؟

اونم واسم نوشته برون اینکه مشکلی باشه ولی میترسم نرم دعوام کنه دربدردنیال جاییم وقت بگیرم نوفق نشدم

وخدایی که بشدت کافیست
2706