2733
2734
عنوان

تخمک گذاری

88 بازدید | 9 پست

سلام دوستان یه سوال من اقدام کردم واسه بارداری بعد امروز 10 روز پری ازم مایع تخم مرغی شکل که موقع تخمک گذاری میاد ادمد الان 2 روزه میاد یعنی تخمک گذاریم زودتر انجام شده یعنی باردار میشم یا نه کمک کنید لطفا

خوب برو اقدام كن ديگه امشبو😐

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از امشب یه شب در میون نزدیکی کن پاهاتم بالا بده،،گاهی وقتا ترشح دو روز قبل یا بعد تخمک گذاریه،،از کیت تخمک گذاری هم میتونی استفاده کنی،داروخونه داره

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2731
از امشب یه شب در میون نزدیکی کن پاهاتم بالا بده،،گاهی وقتا ترشح دو روز قبل یا بعد تخمک گذاریه،،از کی ...

کیت بد جواب میده از من هر پنج روز ی چیزو نشون داد.یه خزگط پررنگ بالا و یه خط کمرنگ پایین .ینی چی

کیت بد جواب میده از من هر پنج روز ی چیزو نشون داد.یه خزگط پررنگ بالا و یه خط کمرنگ پایین .ینی چی

یعنی به تخمک گذاری نزدیک میشی یا ازش دور میشی،،پس بیخیال از امشب برو دست به کار شو 

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
یعنی به تخمک گذاری نزدیک میشی یا ازش دور میشی،،پس بیخیال از امشب برو دست به کار شو 

ببخشید فکر کردم استارتری گفتم از امشب دست به کار شو

2738