2733
2734
عنوان

مامانا کمک میخوام

67 بازدید | 8 پست

سلام مامانا دخترم دو ماه و بیست روزشه میخوام شیر خشک کمکی بهش بدم شیر خودم کم نیست ولی مقوی نیست دخترم الان 4کیلو و600 گرمه شیر خشک ببلاک1 گرفتم چجوری شیر خشک درست کنم؟ هربار چقدر بدم بیرون میتونم با آب جوشیده ک خنک شده استفاده کنم؟

قضاوت است که زشت است....

درست کردنش رو قوطی شیر هس. مقدارشم از یکی دو پیمانه شروع کن تا اینکه عادت کنه بعد بیشتر کن.ولی مواظب باش به شیر خشک عادت کنه سینه تو کم میگیره ها.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا یه ساعت میتونی بدی بعد اون باید دور بریزی.دختر من تا 7 ماهگی میدادم ولی شاید یکی دو وعده تو روز بعدش دیگه نخورد الان دیگه فقط شیر خودمو میدم.اگه بچه ت خوب وزن میگیره با شیر خودت شیر خشک نده.

تا یه ساعت میتونی بدی بعد اون باید دور بریزی.دختر من تا 7 ماهگی میدادم ولی شاید یکی دو وعده تو روز ب ...

مثلا تو 60 میلی لیتر چقدر شیر خشک بریزم ؟

قضاوت است که زشت است....
مثلا تو 60 میلی لیتر چقدر شیر خشک بریزم ؟

دو پیمانه شیر خشک که با یه کارد اضافه روشو گرفته باشی یعنی دو پیمونه سر صاف.به ازای هر 30 سی سی آب یه پیمونه میریزی.زحمت بکش یه نگاهی به قوطی شیر بنداز.

دو پیمانه شیر خشک که با یه کارد اضافه روشو گرفته باشی یعنی دو پیمونه سر صاف.به ازای هر 30 سی سی آب ی ...

خوندم متوجه نشدم درست مرسی عزیزم اینجوری بهتر متوجه شدم

قضاوت است که زشت است....
2738