2733
2739
عنوان

خواب بچه مهمتره یا ...؟

146 بازدید | 9 پست

سلام به همه

دخترم ۱۰ ماهشه بعضی روزا که خیلی خستس و عصر هم نخوابیده باشه از سر شب میخوابه تااا فردا صبحش. اینطوری انگار بدون شام خوابیده. بنظر شما ببدارش کنم یا بذارم تا صبح بخوابه؟

ضمنا اینجور وقتا بیشتر شیر میخوره توی خواب!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیکارداری بذاربخوابه کاش دخترمنم اینطوری ساعت ۳ شب میخوابه ساعت ۱۰ بیدارمیشه بعداز ظهرها هم نمیخوابه رسماروانی شدم😐

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

همون شیر که توی خواب میخوره کافیه 

سعی کن عصرونه مفصل و قوی بهش بدی حالا که اخلاق بچه ات رو میدونی عزیزم ولی پسر منم همینطور بود مشکلی نیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

فک کنم شیرت بتونه تامینش کنه بذابخوابه منم پسرم بضی‌وختا سرشب میحوابه چون اگ بخوام بیدارش کنم بدحواب میشه‌وعصبی خودشم پاشه دیگه نمیخوابه تاصب کارداریم 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2738
چیکارداری بذاربخوابه کاش دخترمنم اینطوری ساعت ۳ شب میخوابه ساعت ۱۰ بیدارمیشه بعداز ظهرها هم نمیخوابه ...

الهی! پس خدا قوت!

ممنون از همه دوستان که جواب دادن😘