2737
2739
عنوان

بازم من و بیمارستان رفتنام :/

215 بازدید | 24 پست

سلام خواهرای خوبم.ممنون میشم کمکم کنین

صبح یک سونو داشتم دکتر گفت بچه خوبه،از منشیش پرسیدم گفت همه چیز خوب بود،اومدم بیرون از اتاق یهو دکتر اومد صدام کرد یه چیزیو توبرگه سونو نگاه کرد ،گفتم خانم دکتر چیزی شده؟همه چیز خوبه؟گفت اره خوبه

لحظه ی آخر که داشت تندی در اتاق رو می بست گفت یکم کوچولو اب دور جنین زیاده که مهم نیست و رفت(البته اینقدر عجله داشت که نمیدونم دقیق همینو گفت یا نه)ولی بعدش که سونو رو دوتا دکتر و چندتا ماما دیدن گفتن همه چیزش طبیعیه.حالا من به حرف کدوم توجه کنم؟  نکنه زیاد باشه بگم خفه شه  دارم دق میکنم.35هفته و سه روز هستم نینی هم دوکیلو و هشتصد گرمه...

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....

الانم سونو همراهم نیست عکساشو بذارم،مونده توی بیمارستان روی پروندم  

بچه ها بنظرتون کدوم دکتر درست میگه

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه مطمعن باش اگه خطری بود دکترت میگفت

هفته 34هم اب دور جنین کافی بود

2728
چند بودعددش عزیزم؟

همون دیگه متاسفانه مغز فندقیم قد نداد که عددو حفظ کنم یا از سونو عکس بگیرم

اه

اگه خیلی نگرانی برویه جای دیگه هم سونوبده وازدکترسونوبپرس آب دورش چطوره

همینجوری بدون اوردر پزشک هم میشه برم سونو؟

2738

چرا الکی استرس به خودت وارد میکنی عجیبع واقعا😑😑😑الکی داری خودتو اذیت میکنی همه دارن میگن طبیعیه خوده دکترتم گفته یکمی ابه دورش زیاد شده اونم برامحکم کاری مجبوره سونو و ...بده فردا نگی چرا توجه نداشت بهم

همون دیگه متاسفانه مغز فندقیم قد نداد که عددو حفظ کنم یا از سونو عکس بگیرم اه

ببین دکتر که باها رودربایسی نداره اگه کم بود محال بود بزاره بیای خونه

خیالت راحت باشه 

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

بچه ها دعا کنین واسه دخترم

خواهش میکنم  بارداریم خیلی سخت گذشت خیلی

من بچمو سالم و زنده میخوام

ببین دکتر که باها رودربایسی نداره اگه کم بود محال بود بزاره بیای خونه خیالت راحت باشه 

واسه من ظاهرا یکم زیاده

چرا الکی استرس به خودت وارد میکنی عجیبع واقعا😑😑😑الکی داری خودتو اذیت میکنی همه دارن میگن طبیعیه خ ...

واییی کی تمام میشه و سالم میاد بغلم؟  

برو پيش دكتر طاهره لاريجاني روبه روي تهران كلينيك  دكتر من هر جا شك داره سونوي ايشون رو قبول دا ...

عزیزم تهران نیستم

2706