2737
2734

يبار نشد بگم يسري خريد كن چندتاش اشتباه نباشه

امروز گفتم يه بسته ازين پنير تبريزا بخر

رفته بقالي بهش دوكيلو پنير فله اي با يه پلاستيك آب پنير آورده حالا زياد بودنش يه طرف اصلا معلوم نيست بهداشتس هست يا نه

دلم ميخواد گريه كنم از دستش

تازه قيافه هم گرفته كه بجاي تشكر غر ميزني

آب پنيره هم كمه

دلم ميخواد يه دعواي حسابي باهاش بكنم ولي دارم كظم غيض ميكنم

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براش بنویس با توضیحات کامل

اکثر مردا گیجن خخخ

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
2738

شوتش کن..خودت برو خرید

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
همشون اینجورین

ن شوهر من اینجوری نیست هرچی بگم دقیقا اونو میاره

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

دوبار جیغ بزنی سرش دیگه یادش نمیره😎😎مردا باید زور بالا سرشون باشه

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2706