2737
2739

کیک سیب و خرما پختم خیر سرم داخلش همش خمیر شده، چیکارش کنم بریزمش دوووووررررر خیلی زیاه آخه😢

"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم" به امیدت موفق خواهم شد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

http://www.cheftayebeh.ir/2010/02/blog-post_17.html

اینو بپز واسه ماه رمضون عالیه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
باید بریزی دورناچارا،،،،،اشکال نداره تجربه شدبرات،،،کیک سیب دستور شهرزادرضایی عالیه من همیشه ازرو هم ...

دستور تهیه سیب و دارچین سایت cook masterهم خوب در میاد

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
می تونی از وسط نصف کنی کیکت بعد بذاری فر چن دقیقه تا بپزه بعد با خامه دو نیمه رو بهم بچسبون و روشم خ ...

راستشو بخوای روزه ام عزیزم نمیتونم😧

باید بریزی دورناچارا،،،،،اشکال نداره تجربه شدبرات،،،کیک سیب دستور شهرزادرضایی عالیه من همیشه ازرو هم ...

ممنون عزیزم تو نت هست؟

اره خمیر شده دیگه به درد نمیخوره قالبت خیلی بزرگ بوده اردت خیلی زیاد بوده احتمالا پکین پودرتم احتمال ...

نمیدونم البته خودمم همیشه دستورا رو عینا انجام نمیدم به خیال خودم ابتکار ب خرج میدم همش خراب میشه😨

2706