2737
2739

ببین همینجوری نیست ک تو بری بوتاکس تزریق کنی به زیر بغلت و دیگه عرق نکنی. درسته حالا fda آمریکا بوتاکس زیر بغل و تایید کرده ولی خوب بالاخره ی عوارضی رو در پی داره.  بیماران هایپر هیدروزیس بهتر از بوتاکس زیربغل استفاده کنن. من خودم خیلی عرق می کردمو بو میدادم رفتم پیش دکتر گیتی مجیدزاده گفت اصلا شما نیاز نداری و من توصیه نمی کنم. اگه می خای عوارض بوتاکس زیر بغلم بخونی این مقالشو بخون

https://majidzadeh.doctor/1475/تزریق-بوتاکس-زیر-بغل/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عرق کردن خیلی حس بدیه مخصوصا فصل تابستان و بهار که ادم دوست داره رنگای شاد بپوشه ولی باعث خجالت کشیدن میشه برای همین میتونید روش بوتاکس رو امتحان کنید که با تزریق کردن غددی که باعث عرق کردن بیش از حد میشه رو مسدود میکنه و در واقع جلوشو میگیره و از کار میفته که اگر سوالای بیشتری تو ذهن شماست میتونید که از پشتیبانی درسا بپرسید که کلینیک زیبایی درسا اینکارو به وسیله پزشک کاربلد انجام میده و مشاورشون هم هزینه ای نداره.

09128131759 مدیر داخلی درسا

2731
من یکبار انجام دادم سال پیش دردش خیلی کم بود به نظرم طبیعی بود دیگه اونقد درد.امسالم بعد اه رمضون می ...

سلام عزیزم الان مشکلت رفع شده منم میخوام بوتاکس کنم عوارض نداره .واقعا خسته شدم هیچ روشی نتیجه نداد

سلام دوستان من تاحالا ۳دوره بوتاکس ریربغل انجام دادم واقعاا عالللللیه ببین من نجات پیدا کردم از تعریق شدید و بوی بد ،سرکار و هرجا تابستون و زمستون عرق میریختم درضمن بسیااار فردوسواسی درزمینه بهداشت هستم ،همه راه ها رو رفتم فقط بوتاکس زیر بغل نجاتم داد قانونا باید حدود ۸ماهی یبار تمدید کنی من یالی یبار تمدید میکنم ،وواقعا هر دفعه بعداز ۸ماه هم وضعیتم بهترشده و مثل قبل حاد نیست

اره گلم ولی خیلی درد داره و فک کنم هر شیش ماه ی باره، منم کف دستا و پاهام عرق بیش از حد میکنه اما ن ...

نه اصلا درد نداره در حد نیشگون سوزنش مال انسولینه بی حس میکنن با کرم تازه. خیلی هم موثره. اونایی هم که میگن تعریق مفیده خوب از جاهای دیگه عرص کنه دیگه. من چند ساله انجام میدم نمردم😂 لباسای آدم مخصوصا لباسای مهمونی و مانتو مخصوصا تو تابستون دیگه شستن نمیخواد

بوتاکس زیر بغل واقعا عالیه. دیگه از شر بوی بد عرق و تعریق شدید خلاص میشی مامان من واقعا با این قضیه مشکل داشت و از سرکار میومد واقعا کلافه بود. یه دکتر خوب براش پیدا کردم رفت انجام داد الان انقدر آرامش داره که نگو. هر کی میخواد انجام بده فقططط دکتر سجادی پور

۳ تا مطب هم دارن تهرانسر و جنت آباد و شهریار 

شماره منشی مطب ۰۹۰۱۵۱۹۹۸۴۴ و ۰۹۰۳۸۸۸۹۰۸۰

http://drsajadipour.com/بوتاکس-زیر-بغل/?unapproved=303&moderation-hash=4cd919959b6dcc8754648b72acdb8b9f#comment-303

2740

برای بوتاکس زیر بغل حتما پیش پزشک متخصص برید تا عوارض خاصی براتون پیش نیاد. اگر کسی رو نمی شناسید دکتر امیر سلیمانی رو بهتون معرفی می کنم که متخصص پوست و مو و لیزر هست و مطبش هم تهران، جردنه.