2733
2739
عنوان

بی بی چک خیلی خیلی کمرنگ

1573 بازدید | 16 پست
اوروز صبح تست زدم همون موقع خط دومی در حد توهم بود خیلی کم رنگ که فکر کردم که خطای دید پیدا کردم ولی الان که دوباره نگاش کردم در حدی که با چشم دیده بشه به نظر شما میتونه مثبت باشه

در توضیح باید بگم که دوهفته پیش امپول اچ ام جی زده بودم و بعد از اون سه شب ، یک شب در میون رابطه داشتیم

نظراتتون خیلی برام مهمه لطفا نظر بدیدن خیلی ممنون
دعا کنید زود مامان شم ...
عزیزم مبارکه مادر شدی مال منم بار اول دوتا خط یکیش کمرنگ بود که فردا صبح مجدد تکرار کردم کامل پر رنگ شده بود هر دوش .... به جمع مادرها خوش اومدی ایشالله بارداری راحتی داشته باشی و به سلامت فارغ بشی .. عمر کوچولوت هم از اولین روز آخرین پریودت تا امروز ببین چند روزه
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مباررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم عجب عیدی گرفتی خانوم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2706