2733
2734

دختر یک ماهه ام مدتیه که خوب شیر نمیخوره. سینم رو خودش میده بیررون در حالی که سیر نشده. دست و پا میزنه موقع شیر خوردن. حتی با شیشه هم نمیتونه شیر بخوره. یه چیزایی شنیدم که ممکنه سفش افتاده باشه. خاستم ببینم کسی تجربه داره؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگه خدابیامرزه شوهرم دیدم بچم شیر درس نمیخوره سینه یهو از دهنش ول میشه گفت با انگشته سبابت کفه سقشو فشار بده بالا درست میشه. یکی دوبار این کارو کردم دخترم خوب شد. خدارحمتش کنه خیلی با تجربه بود

2728
مادربزرگه خدابیامرزه شوهرم دیدم بچم شیر درس نمیخوره سینه یهو از  هنش ول میشه گفت با انگشته سباب ...

عزیزم میشه بیشتر راهنماییم کنی؟ دقیقا کدوم قسمت دهانش. من شنیدم انتهای زبونش رو باید فشار بدی.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

منم اینو شنیدم که میگن سقف کام بچه پایین میاد وقتی داره شیر مک میزنه و هی سینه رو از دهنش بکشی قدیمیا یه کارایی میکردن برای این ولی حالا فک نکنم درست باشه ونخوردن شیر علتش این باشه

گوشش درد نمیکنه بچه مشکل گوش داشته باشه نمیتونه میک بزنه گریه میکنه

فکر نمیکنم. چون گریه نمیکنه. موقعی هم که با قطره چکون قطره آ د بهش میدم نمیتونه خوب قورتش بده. یه مقداریش رو میزریزه بیرون. قبلا اینجوری نبود.

2738
عزیزم میشه بیشتر راهنماییم کنی؟ دقیقا کدوم قسمت دهانش. من شنیدم انتهای زبونش رو باید فشار بدی.

زبون نه. اون قسمته اخره سق هست که نرمه . انتهاشو میگم. زبونه خودتو ببر عقب سعی کن بزنی به تهه سقت.فهمیدی کجارو میگم حالا دقیقن اون قسمتو میگم. اون قسمت سقه نی نیرو اروم فشار بده بالا . 

دوستان لطفا اگه بلدین بهم یاد بدین‌که چکار کنم. نمیخوام ببرمش دکتر الکی الکی بهش دارو بدن.

زبون نه. اون قسمته اخره سق هست که نرمه . انتهاشو میگم. زبونه خودتو ببر عقب سعی کن بزنی به تهه سقت.فه ...

ممنونم عزیزم. الان خوابه. تا بیدار شد امتحان میکنم.

کامشو با انگشتت یکم فشار بده به بالا زیاد فشار ندی ها.

منظورتون از کام اون قسمت نرم انتهای سقف دهان هست.؟

2706