2733
2734

دخترم بایه باد کولر ویا بستنی یا یهچیز سرد سریع به   هم میریزه الان چند روزه سرفه وابریزش وحالت خلط توگلوش داره دیروز بردمش متخصص کودکان میگه هیچیش نیست اتفاقا از دیروز بد تر شده

دکتر مدنی از همه بهتره

بعدش جعفرزادگان

دکتر کریمی هست 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میشه آدرس هم بگی میخوام عصر ی ببرمش مرسی

مدنی . معدل غربی ساختمان 110

جعفرزادگان. خیابان نشاط پشت هتل پارس

کریمی . فلکه ارتش

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
نینیدونه جان لطفا آدرس شون رومیگی

گفتم عزیزم. 

عزیزم شما رفتین پیشش

من خودم پیش مدنی رفتم کارش خیلی خوبه 

جعفرزادگان دکتر بچه های برادرم هست خیلی راضی هست ازش

کریمی هم یه دکتر که روزای تعطیل و شبا تا دیر موقع هست . خودم نرفتم ولی بچه داداشم ریه اش عفونت کرده بود چنتا دکتر بردن خوب نشد بردن پیش کریمی خوب شد ولی خودم تا حالا نرفتم.