2737
2739
عنوان

بچه کم وزن و دچار کمخونی

1066 بازدید | 22 پست

پسرم دو سال و سه ماهشه کم خونی داره و از یک سالگی وزن اضافه نکرده چه شربت یا مواد غذایی بهش بدم وزن اضافه کنه و کمخونیش برطرف شه

تعداد رای : 1
نظرسنجی
کم خونی
1
100%
شربت اشتها آور
0
0%

آهن، ویتامین بی12

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش دادی فهمیدی کم خون؟وزنش چقدر 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2728

یکی از فامیلهای ما بچه خیلی ریز بود اینقدر اشتهاآور بهش دادن الان اینقدر چاقه داره میترکه. خود بچه هم در عذابه . افراط نکنید فقط 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

قطره اهن حتما بده 

تخم مرغ ابپز هر روز بده 

گوشت حتما تو غذاش بریز 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2738
یازده کیلو

دختر منم دو سال و دوماهشه یازده کیلو هست پارسال تابستون دوازده بود اما بعد از شیر گرفتنش وزنش کمتر شده ،منم میخوام براش سویق کودک بگیرم خیلی ازش تعریف میکنن

الا بذکرلله تطمئن القلوب
یکی از فامیلهای ما بچه خیلی ریز بود اینقدر اشتهاآور بهش دادن الان اینقدر چاقه داره میترکه. خود بچه ه ...

من و شوهرم لاغریم میدونم که چاق نميشه. نمیدونید چه شربتی بهش میدادن

2706