2737
2734
عنوان

وای بچه ها بیاین بتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی شکر. مبارکه. منم یه ساله منتظر یه خبرم. دعا کن برام الان که دلت شاده

ان شا الله ؛ بخدا الان لبخند میزنم از ذوق و چشام پر اشکه واقعا هیجان زده م از ته دل برات دعا میکنم دوستم

خدایا ارامش را به من عطا فرما
ببخشید میترسم شناخته شم چون خبر تو کل شهرمان پیچیده    

اوه اوه نگو پاک کشتیمون از کنجکاوی دیگه😉😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

اولشو جوری تعریف کردی ک فک کردم اومدم تاپیک خیانت شوهر 😆حالا خداروشکر بخیرگذشت ایشالا ک همیشه همینجوری شادوخندون باشی 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
ببخشید میترسم شناخته شم چون خبر تو کل شهرمان پیچیده    

بنویس بعد پاک کن. من خیلی خیلی کنجکاو شدم.

خیلی دلم میخواست الان کانادا پیش خونوادم باشم.....ولی حیف اونام اینجان😆😆😆
2740
ببین من خیلی فضولم ... یعنی نگی دق میکنم بخدا.حداقل بیا تو خصوصی بگو.من تهرانم 

بخدا بلد نیستم تو خصوصی پیام بدم ی چیز شبیه اینکه برادرم فوتبالیست تیم ملی شده برادری که تو بچگی مریض بوده(شبیه خودش نیست ها)

خدایا ارامش را به من عطا فرما

شاید یکی ازاعضای خونوادت بریاستی مدیریتی چیزی رسیده ک میگی کل شهرمون خبردارن فقط شما اسم شهرتو بگی کافیه

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2706