2737
2734
عنوان

رسم مسخره ما 😐😐😐

1102 بازدید | 47 پست

تو فامیل ما رسمه

دختر ک میخواد بره خونه بخت

کفش هایی ک تو خونه پدرش داره ( کفهشایی ک از قبل داشته و تو دوران مجردی و نامزدی خریده بوده و درکل کفشهایی ک تو خونه پدرش داشته و برای خرید عروسیش نیست)

نباید با خودش ببره تو جهازش

باید بذاره بمونه خونه باباش

اولین دفعه ک بعد از عروسیش رفت خونه باباش بره ی پولی ( مثلا هزار تومن یا ۵ تومن یا حالا هرچقد ک خواست)

بده ب خانوادش کفشهاش رو ازشون بخره

و بعد از عروسی کفشهای قبلیشو بیاره خونه شوهرش

میگن شگون نداره تو جهاز بیاره😐

دلم میخواد سرمو بکوبم ب دیوار😬😬

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️

خب سنت شكني كن😐

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ   

لابد خانواده ی داماد می ترسن با اون کفشا دامادو بزنی   

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2731
2738
خب سنت شكني كن😐

نمیذارن خانواده میگن

از قدیم میگفتن اگه کفشو با خودت ببری برمیگردی خونه بابات 😐

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
2706