2733
2739
عنوان

خوردن کنجد در بارداری

9745 بازدید | 8 پست

خانمای باردار من تو هفته ۲۰ هستم شنیدم کنجد رو هوش بچه خیلی موثره....ولی نمیدونم چقد باعث مصرف شه که زایمان زودرس نگیرم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب حالا نخور وقتی شک داری

شک ندارم تو نت خوندم که قدیم میگفتن چون گرمیه ممکن باعث سقط شه ولی خیلی خاصیت داره نمیشه نخورد

2731
نخور كنجد خوب نيست براي بارداري

پزشکتون گفته؟ ولی من خیلی تعریفشو شنیدم فقط سه ماه اول خوب نیس ولی مقدارشو نمیدونم

سلام دوستای عزیزم؛چخبراا؛میدونستین که کلینیک کارشناسایی داره که میتونن به سوالامون جواب بدن؛من یکی د ...

بله من هر بار میپرسم

2738

خوردن کنجد در بارداری مانند هر ماده‌ی غذایی دیگری می‌تواند خواص و مضرات خودش را داشته باشد. اگر باردار هستید، باید در انتخاب مواد عذایی خود از لیست غذاهای مناسب بارداری  بسیار دقت کنید. زیرا آنچه می‌خورید، بر سلامتی شما و سلامتی کودکتان تأثیر می‌گذارد. هر غذایی که می‌خورید (هرچند اندک) بر سلامت کودک شما تاثیر می‌گذارد. بنابراین مهم است که از خوردن غذاهای مضر در بارداری خودداری کنید. در مورد انتخاب‌های غذایی در دوران بارداری توصیه های زیادی وجود دارد. شما به خوبی می‌دانید کدام میوه‌ها و سبزیجات را باید بخورید، اما در مورد دانه‌ها چطور؟ یکی از دانه‌ای بسیار مفید دانه‌ی کنجد است که خواص بسیار زیادی دارد.

https://gahvare.net/articles/xNqKH/خوردن-کنجد-در-بارداری