2733
2734
عنوان

دیگه نمیدونم بایدچیکارکنم؟

88 بازدید | 15 پست

یه پسر ۵ساله وبسیار شیطون دارم از اونجاییکه توی یه ساختمون هستیم باخانواده شوهرم،پسرم هردقیقه میره پایین وشلوغ میکنه

خیلی باهاش بازی میکنم وپارک میبرمش ولی تا یه لحظه میخوام بشینم بدو بدو میره پایین

نمیدونم دیگه چیکار بکنم؟

صبح ها بذارش مهد  خصوصا پنج سالش هست باید پیش دبستانی اول رو میرفت

الانم که هوا گرم میشه عصر ها  ببرید کلاس شنا  یا قران    زبان  نقاشی  یه چیزی 

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باخونواده شوهرم تویه ساختمونیم‌‌منم فک میکنم تاچن‌سال‌دیگه دغدغه‌م این باشه 😥😥😥آخ شوهرم دم‌بدیقه میبرتش پایین 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2731
منم باخونواده شوهرم تویه ساختمونیم‌‌منم فک میکنم تاچن‌سال‌دیگه دغدغه‌م این باشه 😥😥😥آخ شوهرم دم‌بد ...

خیلیا دوس دارن یکی باشه که بچه رو نگه داره واسشون اما من اصلا دلم نمیخواد

اگر شرایطشو دارید  ب زندگی مستقل فکر کنید

نمیشه‌که شرایطشم داشته‌باشی مردا ازحرفشون برنمیگردن حالانمیدونم شوهر استارتر چجور آدمیه شوهر منکه تک پسره واس همین خودشو ناجی‌وحامی خونوادش میدونه اوایل اینجوری‌نبودا انقد خاله‌هاش گفتن گوششو پرکردن

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2738
صبح ها بذارش مهد  خصوصا پنج سالش هست باید پیش دبستانی اول رو میرفت الانم که هوا گرم میشه عصر ه ...

الان که دیگه مهد تعطیل شده تا مهرماه

بله مهر میره پیش دبستانی

برنامه روزانه شم پر باشه باز شبا میگه میرم پایین شب چیکارش کنم

خیلیا دوس دارن یکی باشه که بچه رو نگه داره واسشون اما من اصلا دلم نمیخواد

منم اصن دلم نمیخاد چون بچه یجور دوگانگی شخصیت میاره خودشم وابسته بهشون

نمیشه‌که شرایطشم داشته‌باشی مردا ازحرفشون برنمیگردن حالانمیدونم شوهر استارتر چجور آدمیه شوهر منکه تک ...

والا شوهر من از خانوادش فراریه فقط چون درآمدش کمه اینجاییم شاید ۲سال دیگه شرایط پیش بیاد که برم از اینجا

الان که دیگه مهد تعطیل شده تا مهرماه بله مهر میره پیش دبستانی برنامه روزانه شم پر باشه باز شبا میگ ...

دیگه کلا که نمیتونید  بچه رو از دیدن مادربزرگ و پدربزرگش محروم کنید  

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
منم اصن دلم نمیخاد چون بچه یجور دوگانگی شخصیت میاره خودشم وابسته بهشون

من دیگه دیوونه شدم از دستش

حالا خدایی خیلی دوسش دارن و بهش میرسن اما دلم میخواد در روز یک بار بره نه هر دقیقه

والا شوهر من از خانوادش فراریه فقط چون درآمدش کمه اینجاییم شاید ۲سال دیگه شرایط پیش بیاد که برم از ا ...

خوش بحالت پس تا اونوخ صب کن یه بهونه‌ای بیار اونموقع ک میخادبره اگه یکم شیطونی بکنه خودشون میگن بیاین بچه رو ببرین 

2706