2733
2734
اصلا فکر نکنم همه حتما باید سینه درد داشته باشن من سر پسر دومم اصلا متوجه بارداریم نشده بودم ۴ هفتمم ...

ديكه چه علايمي داشتي بگو ما انرژي بگيريم

خدايا شكرت خودت مواظب ني ني كه بهم دادي باش🌹

😁😁😁😁اخه چند روز گذشته بود از پری   یه خط تیره از نافم به پایین پررنگ شده بود شبم سرمو میزاشتم رو بالشت همینجور بزاق دهنم میریخت بالشتم توخواب خیس می شد از هربویی هم حالم بد می شد مخصوصا بوی قهوه 

سر کوچمون یه قهوه فروشی بود ماته کوچه بودیم بوشو احساس می کردم 

از بوی سیر ترشی آبلیمو نمک غوره سرکه آلوچه هرچی بگی متنفر بودم یه روز همه رو ریختم توکیسه بردم دم در گذاشتم برعکس تا اون روز باقلوا نخورده بودم تا دلتون بخواد شیرینی می خوردم دیگه چیزی گیرم نمیامد قند خالی 😊😊😊😁😁😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😁😁😁😁اخه چند روز گذشته بود از پری   یه خط تیره از نافم به پایین پررنگ شده بود شبم سرمو میزاش ...

😍😁منم امروز از بوي قهوه بدم ميومد ولي هميشه بدم ميومده خخخخ 😥امروز مثل هر ماه روز نوزده تخمدونم تير ميكشه هي ميگم نكنه اين ماهم پريود ميشم 

تا تقریبا ماه چهارمم دوروز درمیون سرم میزدم حالم جا بیاد صبح تا از جام بلند می شدم رفلکس شدید داشتم دندونام پوسید از بس اسید معده برمی گشت تو دهنم مراقب دندوناتون باشین این دوران  از شوهرمم بدم میامد 😁😁😁😁جاشو جدامینداختم  خلاصه تمام عالم بو میدادن

چندتا ستاره دریایی داشتم یه بوی عجیبی می دادن نمی دونستم بوی چیه در خونه رو باز میکردم حالم بهم می خورد تا فهمیدم بوی ایناس مستقیم رفتن توسطل آشغال 😁😁😁😁

نمی دونم فکر نکنم حامله باشم ولی الانم یه بوهایی حالمو بهم میزنه دیشب کتلت درست کردم یه دونه بیشتر نتوتستم بخورم کلم پلو خیلی دوست دارم ولی پسرم داشت می خورد از بوی کلم پلو یه حالی بودم شایدم تلقینه نمی دونم باید صبر کرد فقط صبر و توکل به خدا 😊😊😊😊

2728

خوابمم نمیاد ازبس دیروز خوابیدم 😁😁دور نافم یه درد بدی میگیره و ول می کنه نمیفهمم یعنی چی 

توسینه هامم همینجوری یه می سوزه ساکت میشه 

چقدر عجیبن این زن ها توپهلوی چپمم میگیره ول می کنه 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

سفیدی چشمامم زرد شده انگار مریض باشم 

😊😊🙁🙁🙁

تاظهر همه چی معلوم میشه 

دعا می کنم به حق همین شبها همتون بزودی مادر بشین بچه هام سیدن مرتب بهشون میگم دعا کنین برای مامان هایی که دوست دارن نی نی داشته باشن زود زود نی نی داربشن 

واي ترشي نوش جون،منم ميخوام با سحري كلي ترشي بخورم 

نوش جونت بخور فقط تشنه نشی 

راستی من اصلا تشنه نشدم این چند روز ولی شبا توخواب میرم دستشویی قبلا نمیرفتم این چند روزم مرتب درطول روز میرم دستشویی 

نوش جونت بخور فقط تشنه نشی  راستی من اصلا تشنه نشدم این چند روز ولی شبا توخواب میرم دستشویی قب ...

ان شاالله حامله اي عزيزم،منتظريم فردا بيا خبرشو بهمون بده

2738
ان شالله ولی ۸۰ درصد فکر نکنم حامله باشم 🤔🤔😥😥😥😥هم علایم پری و دارم همه حاملگی واسه همین بیشتر ...

عروسک جون عقب انداختین یا فردا موعدتونه؟منکه ۹ خرداد باید پریود بشم یعنی ۹ روز دیگه اوووووه

عروسک جون عقب انداختین یا فردا موعدتونه؟منکه ۹ خرداد باید پریود بشم یعنی ۹ روز دیگه اوووووه

امروز دقیق ۴ هفته پر میشه یعنی باید منتظر پری باشم ببینم میاد یانه دیشب یه پادرد بدی گرفتم ولی قطع شد نمی دونم باید صبرررر کرررررد 

اینم بگم تواین دوسه ماه اقدامی که کردم موقع پریود بدجوری زیر دلم گرفته طوری که نتونستم تکون بخورم همسرم حوله گرم کرده گذاشته رو دلم تا یواش یواش گرفتگی باز شده دردم ساکت شده من از دختریام پریود های دردناکی داشتم زمین و می کندم از درد 😭😭😭😭😭😭😭

قبل از زایمانم زیر دلم خیلی درد می گرفت یا وقتی خیلی می خندیدم یه چیزی تو دلم سفت می شد رفتم اسکن  یه کیست درومویید تو تخمدان سما چپم داشتم که موقع زایمان دراوردش نمی دونم مو بود یا ناخن 😁😁😁😅😅🤔🤔🤔🤔

اللنم همش سمت چپم درد می گیزه

عزیزم انشالله که خیره.😍😍 من وقتی اقدام میکنم تا ۲ روز سینه درد و دل درد دارم ولی بعد خوب میشه.مون ...

ان شاله باردارمیشی اصلا بدون درد نگران نباشین من که عجله دارم چون سنم میره بالا فرصت واز دست میدم 😊😊😊😊

شوهر منم نمیگه نه ولی همچینم راضی نیست ولی چون خودش تک پسر بوده دوست داره چندتا بچه داشته باشیم خدا کمک کنه توانش رو بده کی بدش میاد 😁😁😁😁 ولی تا جوون ترین اقدام کنین خیلیییی بهتره 

2706