2733
2734
عنوان

تو زندگیتون هدف دارین؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 85 پست

استارتر عزیز اگر هیچ رشته ی دیگه ای دوست نداری یا هدف دیگه ای جز دانشگاه رفتن نداری پس حتما اراده کن وذبشین سر درس چون خود پزشکی خوندن اراده می خواد باید ۱۲ سال یه ماه درس بخونی و زحمت بکشی بیمارستان بری پس اول برچسب به تمرین اراده میگن اگر چهل روز یه کاری رو بکنی بهش عادت می کنی اراده کن چهل روز سر یه ساعت خاص بشی سر درس خیلی نه سه ساعت مفید بخون بعد چهل روز هر روز یه ساعت بیشتر بخون انشالله موفق باشی

دست سازه های من : @annabkala
هدف من ایجاد آرامش برای همسر مه که خسته از سرکار میاد و هرچه بهتر بزرگ کردن نرگسم

عزیزم پروفایل تون خودتون هستین

کاشکی مثل این فیلما یه پسر پولدار عاشقم بشه 😌❤بعد باباش بیاد بگه یک میلیارد بهت میدم از زندگی پسرم برو بیرون😔منم با قلبی شکسته قبول کنم...💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز اگر هیچ رشته ی دیگه ای دوست نداری یا هدف دیگه ای جز دانشگاه رفتن نداری پس حتما اراده کن ...

من خودم دندون دوست دارم ک سختیای پزشکیم نداره و زودتر میری سرکار ولی فقط دغدغم سنمه

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁
2731
تجربی بودی؟چی قبول شدی؟

تجربی بودم ، پیراپزشکی قبول میشدم خیال خودم میگفتم پزشکی میخوام!

آخر هم که دیدم خانواده حمایتم نمیکنن یه سال هم بمونم لج کردم کلا با کنکور زبان انتخاب رشته کردم الان ادبیات انگلیسی میخونم...

آره دوستم

خوشبخت باشید 😚😚😚

کاشکی مثل این فیلما یه پسر پولدار عاشقم بشه 😌❤بعد باباش بیاد بگه یک میلیارد بهت میدم از زندگی پسرم برو بیرون😔منم با قلبی شکسته قبول کنم...💔💔💔
استارتر عزیز اگر هیچ رشته ی دیگه ای دوست نداری یا هدف دیگه ای جز دانشگاه رفتن نداری پس حتما اراده کن ...

مرسی از راهکارت عزیزم موفق باشی همیشه😍🤗😘😘😘😘

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁
من خودم دندون دوست دارم ک سختیای پزشکیم نداره و زودتر میری سرکار ولی فقط دغدغم سنمه

سن یه عدده محدودیت نمیاره به شرط اینکه از هدفت مطمئن باشی وقتی بده که خودت می دونی مفید نموندی و اگر می خوندی قبول میشدی به نظرم باید یه جوری زندگی کرد که اگر دوباره برگردی بازم همون کار رو بکنی من درس خون بودم به دانشگاه که رسید به جای رفتن سرکلاس سرم به انجمن و رباتیک و برنامه نویسی گرم شد دیدم دارن پول شهریه رو هدر میدم درسم نمی خونم این کارا رو هم می تونم تو فرهنگسرای محله مون هم بدون هزینه انجام بدم رها کردم درس رو اگر برگردم بازم همون کار رو می کنم چون درس برام جذاب نبود رشته ای که دوست داشتم بدون دانشگاه رفتن هم می تونستم یاد بگیرم رفتن بلوار کشاورز جهاد دانشگاهی همه کلاس رو گذروندم ولی رشته شما این جوری نیست بری باید تا تهش بری وگرنه بی ثمر می مونه 

2740
سن یه عدده محدودیت نمیاره به شرط اینکه از هدفت مطمئن باشی وقتی بده که خودت می دونی مفید نموندی و اگر ...

اوهوم باید برم سمت علاقم تا ۱۰سال دیگ نگم ۳۱سالمه بنظرتون میشه برم دندون بخونم؟تا اونوقت خودم یه دندونپزشکم شاید شده باشم😍

مرسی از انگیزت دوس خوب

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁

به نظرم اگر فکر می کنی دندون پزشکی هم دوست داری برو ولی اگر دوست داری

من تو یه شرکت کار می کردم با بچه های پرستاری بعضیاشون عقده داشتن که ما باید دکتر می‌شدیم ولی نشد پرستار شدیم دکترا حقمون رو خوردن 

طرف نه از کارش لذت می برد و چون بیشتر مواقع سرکار بود نه از زندگیش

یه کاری بکن که خودت به خودت خسته نباشید بگی کیف کنی از راهی که انتخاب کردید و رفتی

خانواده و حتی جامعه هیچ کدوم وقتی زندگیت خراب بشه مسئولیتش رو کردن نمی گیرن میگن خودت خواستی

به نظرم اگر فکر می کنی دندون پزشکی هم دوست داری برو ولی اگر دوست داری من تو یه شرکت کار می کردم با ...

اره منم از همین میترسم چون الان دوساله رتبم در حد پرستاری بوده ولی نرفتم آزاد اصفهانم بود باز نرفتم میدونم رشته خوبیه بازار کارشم خوبه ولی نمیخوام هر دکتری رو ک دیدم بگم این جایگاه من بود

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁
انشالله همیشه موفق باشی و از زندگیت لذت ببری💖💖💖

همچنین شما خانوم گل😘فقط باید رو ارادم کار کنم و تنبلیو کنار بزارم چون واس این رشته رقابت خیلی باالاست و ظرفیتش خیلیی کمم

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁
واقعا تجربی همبناش بده

من هنوز تو کف شاگرد اول کلاسمون هستم که هنووووز پشت کنکوره !

درحالیکه منیکه یه سال پشت کنکور بودم این ترم تموم میکنم کساییم که سال اول رفتن یا رفتن سر کار یا مشغول ارشد

شاگرد اولمون که اونموقع همه میگفتن خوراکش پزشکیه با معدل کتبی ۱۹.۳۰ الان ۵ ساله پشت کنکوره مطمئنم هستم رتبه بد نمیاره ولی فقط و فقط پاشو کرده تو کفش پزشکی!

پارسال ۳۵ میلیون داده بود به یک موسسه ای که از هرلحاظ کلاس و کتاب و اینا‌ مثلا ساپورتش میکردن رتبه ش شد ۴۰۰۰!

باز امسالم درحال تلاش برای پزشکیه...

2706