2737
2734
عنوان

بچه ها لطفا جواب بدین

86 بازدید | 11 پست

من سقط داشتم و خیلی دلم میخواد روزه هامو بگیرم به نظرتون ضرر نداره؟؟؟؟

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان

کی سقط داشتی؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دقیقا پارسال اول ماه رمضون سقط کردم خیلی خون ازم رفت و خیلیم لاغر شدم ولی اصلا روزه نگرفتم بله ضرر داره بدن شما سخت ترین کار ممکن رو انجام داد و احتیاج به غذا و اب فراوان داره

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

آزمایش بده اگر آزمایش خونت خوب بود روزه اترو بگیر

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
من دقیقا پارسال اول ماه رمضون سقط کردم خیلی خون ازم رفت و خیلیم لاغر شدم ولی اصلا روزه نگرفتم بله ضر ...

الان یه ماه گذشته همه بهم میگن اصلا نباید بگیری اما عذاب وجدان دارم

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
آزمایش بده اگر آزمایش خونت خوب بود روزه اترو بگیر

ممنون از راهنماییت  عزیزم

ممنون از راهنماییت  عزیزم

خواهش میکنم گلم

الان یه ماه گذشته همه بهم میگن اصلا نباید بگیری اما عذاب وجدان دارم

اها نمیدونم ولی من دقیقا روز اول سقط داشتم و دو هفته بعد کورتاژ هم شدم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود