2733
2734
من چند روز پیش بوش خریدم عالیه عالی مرغ شکم پر و پیتزا درست کردم باهاش خیلی خوب شده بود مدلش فکر کنم 33b550بود قیمت خریدم 2ملیون و چهارصد
صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است آن را از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید
من چند روز پیش بوش خریدم عالیه عالی مرغ شکم پر و پیتزا درست کردم باهاش خیلی خوب شده بود مدلش فکر کنم 33b550بود قیمت خریدم 2ملیون و چهارصد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
کار باهاش راحته بایددر مورد کالای ک میخوای بخری اطلاعات داشته باشی اگه فروشنده بدونه ک تو اطلاعات داری کمتر زیر ابی میره
من خیلی سرچ کردم، همین فر شما و این مدل که لینکش رو گذاشتم خوشم اومد. که مدلی که شما خریدی قیمتش مناسب تره فقط واسه نداشتن self clean شک داشتم. از طرفی بعضی فروشنده ها میگفتن آریستون بهتره . واسه همین دو دلم. http://1tamas.com/stove-bosch-hba73r550b.html
کار باهاش راحته بایددر مورد کالای ک میخوای بخری اطلاعات داشته باشی اگه فروشنده بدونه ک تو اطلاعات داری کمتر زیر ابی میره
تو سایت نوعروس هم در مورد فر برقی خیلی اطلاعات خوبی میتونی بدست بیاری بدون اینکه بازار گردی کنی چون خیلیا تجربه خریدشون رو به اشتراک میزارن قسمت جهیزیه تاپیک فر برقی یا گازی
مدلی ک من خریدم فقط خود تمیز کن نداره و درب ارام بند نیست که این دوتا ویژگی کار خاصی نمی کنن اون مدلی ک این دو تا عملکرد رو داشت 3700بود و چون من میخواستم یخچال هم بخرم به همین مدل رضایت دارم تو نوعروسم کسانی ک اریستون داشتن راضی بودن ولی من چون لباسشویی بوش خریدم و اونم خیلی خوب بود بوش انتخاب کردم
بانوی شرقی جان واقعا ممنونم که راهنمایی کردی. فروشنده ها دیوونه م کردن دیروز. من می گفتم بوش هی میگفتن آریستون . پس همون بوش بگیرم؟ یه برند هم هست به اسم نف که شنیدم خیلی خوبه ولی ندیدم سمت سهروردی
2706