2737
2739
ممنون گلی.حالا تا چندسال دیگه😂😂😂😂😂ببینیم چی میشه

خاله ی من عاشق دختر بود ۴ تا پسر آورد ، شما هم بگو من عاشق دخترم که سومی پسر شه   دخترخاله ی مادرم عاشق پسر بود خدا بهش سه تا دختر داد ، برعکس بگو 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

من دخترم پنج سال ونیمشه،اصلا هم قصد آوردن دومی رو نداشتم،اما بخاطر اینکه کمی اضافه وزن داشتم،با طب سنتی گرمی خوری میکردم تا سردی بدنم ازبین بره وبتونم وزن کم کنم،که اینکه وسطا اصلا نفهمیدم چی شد که باردارشدم،ونی نی هم پسره،نمیدونم بخاطر گرمی خوری بوده،یا خدا دیده خانواده شوهرم زیاد از حد پسر دوستن وهیچ بهایی به دختر نمیدن این لطف رو بمن کرده،و صد در صد جز لطف خدا نیست.

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر
دیگه ناشکری نباید کرد.هرچی خدا بده خوبه  دوتا دختر بنظرم ایده آلترین حالت بچه ست من یه پسر دا ...

خوشحالم دخملم داره آبجی دار میشه.این خیلی خوبه . ولی از حالا توی ذهنم فکرکردن به سومی هم استرس داره. 

الا بذکر الله تطمئن القلوب
2731
اره درسته.میگن تغذیه ۱۰درصد فقط موثره. همسرم خیلی گرمی میخورد و من قلیایی. تقویتی هم چندماه میخورد.ت ...

عزیزم از جوش شیرینم استفاده کردی

تورا باید درسفره گذاشت کنار نان ونمک چون تو برکت خانه ایی عشقم
مصلحت خدا روشکر میکنم. نمیدونم چرا خدا به دلم نگاه نکرد . این همه رژیم و رعایت خیلی چیزا و نذر و نیا ...

انگار حرفای دل منو میزنی منم خیلی دلم پسر میخاست دلم میخاست جفتم جور بشه خیلی نذر و نیاز کردم ولی خدا اصلا صدامو نشنید از بارداری سومم خیلی میترسم 

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آنست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن؛

دختردايي مامانم همه كاركردهمش دخترميشد سه تادخترداره سه چهارتاهم دكتراحتمال داده دختره سقط كرده شوهرش خيلي پسردوسته و يه مدت بخاطرپسردارنشدنش ميخواست طلاقش بده

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

یه جا خوندم مادر هر چی اضطراب و استرسش بیشتر باشه احتماله پسر بودن بیشتره..نوشته بود مثلا کسایی که شوهرشون نظامی ان و بخاطره شغل شوهر استرس دارن تعداد فرزندان پسرشون بیشتر از دخترانشون هستش

2740
انگار حرفای دل منو میزنی منم خیلی دلم پسر میخاست دلم میخاست جفتم جور بشه خیلی نذر و نیاز کردم ولی خد ...

ترس نداره كه خداروشكركن عزيزم دوست بابام شيش تا دخترداره واي يعني عاشقشونه ها زنشو روجفت چشاش نگه ميداره دختراخريش يكم زوددنيااومد گذاشتنش دستگاه كلي نذرونياز كرد كه بچش طوريش نشه مرد گنده همش گريه ميكرد 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
یه جا خوندم مادر هر چی اضطراب و استرسش بیشتر باشه احتماله پسر بودن بیشتره..نوشته بود مثلا کسایی که ش ...

منم شنيدم ميگن زن نبايد زيادتورابطه لذت ببره درصدلذت مردبايدبيشترباشه 

انگار حرفای دل منو میزنی منم خیلی دلم پسر میخاست دلم میخاست جفتم جور بشه خیلی نذر و نیاز کردم ولی خد ...

الان چندماهتونه ؟ دختر اولتون چندسالشه؟

ترس نداره كه خداروشكركن عزيزم دوست بابام شيش تا دخترداره واي يعني عاشقشونه ها زنشو روجفت چشاش نگه مي ...

در اینکه آدم عاشق دختراشه که شکی نیس.به هرحال هرچی باشه پاره جگر آدمه .بحثی نیس 

شوهر من هم کلا دختردوسته.خیلی قلب مهربونی داره.خداروشاکرم

بحث من خواست قلبی خودم بود.وگرنه جگرگوشه آدم برا آدم عزیزه هرچی باشه