2733
2734

سلام دوستای گلم.امیدوارم حالتون خوب باشه و نی نی های تو راهیتون بسلامتی دنیا بیان 

من یه دخترگل دارم که الان ۴سال ونیمه هست و ۶ماه رژیم غذایی داشتیم برا پسملی شدن نی نی بعدی و با سونو و کیت و مشاوره دکتر اقدام کردیم برا دومی و خواست و مصلحت خدا این بود که نی نی دوم هم دخمل باشه. 

همسرم از قبل هم میگفت اگه دختر باشه روی چشمام جاداره و هرچی خواست خدا هست همون رقم میخوره. من نظرم این بود که هرکس ته دلش دوست داره هم دخمل داشته باشه هم پسر.و این یه نظر شخصیه. به هرحال خواست خدا نبود هرچند که گاهی هنوز خیلی بهش فکرمیکنم.

اینجا کسی هست شرایطش مثل من باشه؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب

دختر خاله من هم همینطور شد با کلی برنامه و رژیم دومی هم دختر شد،الان۷ سالشه ماه بعد میخواد آی وی اف کنه برا پسر،من خودمم دو تا پسر دارم و با برنامه برا دختر اقدام کردم که خداروشکر دختره

دختر خاله من هم همینطور شد با کلی برنامه و رژیم دومی هم دختر شد،الان۷ سالشه ماه بعد میخواد آی وی اف ...

ای جانم پس شما سومی رو بارداری. عزیزم بسلامتی بغل کنی دخملی رو

منم انشالله سومی رو چندسال دیگه آی وی اف میکنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خاله من هم همینطور شد با کلی برنامه و رژیم دومی هم دختر شد،الان۷ سالشه ماه بعد میخواد آی وی اف ...

یعنی سومی رو اقدام کنه ؟ ببخشید ؟ آی وی اف چه جوریه؟ ۱۰۰٪ ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731

جنسیت نی نی بیشتر به اسپرم همسر مربوط میشه. اگه اسپرم قوی باشه پسر میشه و اگه ضعیف باشه دختر. تغذیه زیاد تاثیری نداره. انشالا  برای بعدیتون روی رژیمو این چیزا حساب نکنید. آی یو آی یا آی وی اف تنها راهشه .موفق باشید

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍

خدا ایشالا بچهاتو بهت ببخشه منم دو تا پسر دارم دلم خیلی دختر می خوادمی شه برنامه هاتو بگی منم انجام بدم ممنون

اره عزیزم .تنها راه ۱۰۰درصدی ای وی اف هست .

خیلی جالب ، ان شاء الله سومی پسر شه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738

مصلحت خدا روشکر میکنم. نمیدونم چرا خدا به دلم نگاه نکرد . این همه رژیم و رعایت خیلی چیزا و نذر و نیاز. ناشکری نمیکنم اصلا. ولی ته دلم برام سواله. 

جنسیت نی نی بیشتر به اسپرم همسر مربوط میشه. اگه اسپرم قوی باشه پسر میشه و اگه ضعیف باشه دختر. تغذیه ...

اره درسته.میگن تغذیه ۱۰درصد فقط موثره. همسرم خیلی گرمی میخورد و من قلیایی. تقویتی هم چندماه میخورد.تخمک گذاری هم با سونو و کیت پیدا کردم.

من تو یه حدیثی از پیامبر اکرم خوندم که اگر آب منی مرد بیشتر از زن باشه ازلحاظ کثرت بچه پسرمیشه واگه خانم بیشتر باشه دختر میشه واما  ازلحاظ غلظت آب زن غلیظتر باشه بچه شبیه مادر و دایی هاش میشه وبرعکس

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
خدا ایشالا بچهاتو بهت ببخشه منم دو تا پسر دارم دلم خیلی دختر می خوادمی شه برنامه هاتو بگی منم انجام ...

حکمت خدا روشکر.یکی دوتا دخملی داره پسملی میخواد یکی دوتا پسملی داره دخمل میخواد. انشالله هرکی هرچی دلش میخواد خدا بهش عنایت کنه

دیگه ناشکری نباید کرد.هرچی خدا بده خوبه 

دوتا دختر بنظرم ایده آلترین حالت بچه ست

من یه پسر دارم دومی  رو هنوز جنسیتشو نمیدونم

اما واقعا برام فرقی نمیکنه هر دوحالتش خوبه 

2706