2733
2734
عنوان

سفت شدن زیر شکم

1073 بازدید | 24 پست

خانما من ماه ۹ هستم زیر دلم خیلی سفت شده مثل گرفتگی عضلات نه میتونم تکون بخورم نه راه برم کسی بوده اینجوری شده باشه؟ 😭😭😭تکون میخورم خیلیییی درد داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقباضه دیگه .چون زایمان نزدیکه میگیره ول میکنه طبیعیع واسه ماه آخر .اما بهتره ب دکترت زنگ بزنی

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2728
انقباضه دیگه .چون زایمان نزدیکه میگیره ول میکنه طبیعیع واسه ماه آخر .اما بهتره ب دکترت زنگ بزنی

ممتده نمیگیره ول کنه مثل وقتی که کمرتون میگیره نه میتونین راه برین نه تکون بخورین .تکونم بدین درده وحشتناک داره

2738
یعنی شمام مثل گرفتگی کمر زیر دلت میگرفت؟ ممتد بود؟

آره منم فکر نمی‌کردم چیز خاصی باشه،حالا واسه شما خداروشکر دیگه نزدیک زایمانه ولی برو نشون بده همون کرج نوار قلب جنین میگیرن شاید بگن وقت زایمانه

آره منم فکر نمی‌کردم چیز خاصی باشه،حالا واسه شما خداروشکر دیگه نزدیک زایمانه ولی برو نشون بده همون ک ...

مرسی عزیزم 

من سزارین میخوام بکنم 

فکر کردم امکان داره گرفتگی عصلات باشه نرم نشون بدم

آره منم فکر نمی‌کردم چیز خاصی باشه،حالا واسه شما خداروشکر دیگه نزدیک زایمانه ولی برو نشون بده همون ک ...

من روزی چند بار شکمم سفت میشه ول می‌کنه منظم نیست ،به دکترم گفتم گفت مهم نیست ،هفته ،۳۲ هستم ،یعنی ممکنه خطری باشه ؟😖

2706