2737
2739
عنوان

😭چيكاركنم😪

215 بازدید | 9 پست

ديروز بعد سحري يه درد شديدي از ناحيه مقعد تا زير شكمم داشتم جوري بود كه تير ميكشيدهمش،ايينقد گريه كردم از دردش ٦صبح شوهرمم سركار بود با مامانم رفتم دكتر يه سرم و ٤تا آمپول نوشت خيلي بهتر شدم سونو و ازمايش و پاپ اسمير،هم اون هفته انجام دادم جواب ازمايشام دكتر گفت خوبه،دوباره بعدظهرشم اينجور شدم دكتر گفت هيچيت نيست ممكنه عفونت زنانه باشه،هنوزم درد دارم😰😭 

لطفاواسه سلامتي ني ني تودلم يه⬅️صلوات➡️ بفرستيد😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام منم دیروزنزدیکای افطاراینجوری شدم پشتم تیرمیکشیدمن ماله همورويیدمه

منم تا اينجور شدم گفتم هموروييد نگيريم يه وقت،شما چجور فهميديدكه هموروييد داريد؟

منم تا اينجور شدم گفتم هموروييد نگيريم يه وقت،شما چجور فهميديدكه هموروييد داريد؟

ببخشیدموقع دستشویی کردن خون دیدم چن قطره اومدرفتم دکترشیاف دادولی خوب نشدم الان4-5ساله دارم

یادگرفتم بکسی دل نبندم ....چون من ی زمین خوردم

من یه بار بیرون معجون خوردم اینطوری شدم درد شدید مقعد 

خونواده گفتن خامه اش فاسد بوده به خاطر همون اینطوری شدی دیگه هم تکرار نشد فقط همون یه بار بود حالا فک ببین چیا خوردی

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
من یه بار بیرون معجون خوردم اینطوری شدم درد شدید مقعد  خونواده گفتن خامه اش فاسد بوده به خاطر ...

سالاد الويه و سوپ خوردم فقط

2738

هموروئید یا همون بواسیر که میگن درمان داره

من رژیم می‌گرفتم به خاطر یبوست مثل یکی از کاربرا مون خون می‌دیدم اونم زیاد بعد که رژیمو ول کردم خوب شدم الان ماه رمضون دوباره داره شروع میشه انگار راهکاری دارین ؟