2737
2734
عنوان

حکم روزه نگرفتن بخاطر احتمال بارداری چیه ؟ کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 53 پست

برو تست بده ولی زن داداشم ماه اولشه روزه میگیره به نظر من روزه کاری به بچه نداره بچه خودش رشد میکنه از بدن متدر تغذیه میشه سحری خیلی به خودت برس میوه و اجیل بخور بعد افطار هم به خودت تا موقع سحری برس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم قرآن رو ی بار بخونی هم بد نیست. حتی اگه یک درصد احتمال آسیب به جنین باشه هم روزه حتی گناه هست چه ...

عزیزم من قرآنمو خوندم...

احکام رو هم تو قرآن نمینویسن...

شما که بیشتر از من خوندی باید بهتر از من بدونی.

درست میگی.

احتمال ضرر وجود داشته باشه روزه حرامه.

ولی احتمال ضرر.

نه احتمال وجود جنین.

بعضیا فکر میکنن هرکی بارداره، دیکه نباید روزه بگیره.

در صورتی که خیلی از باردارا تواناییش رو دارن و به راحتی میگیرن.

همین.

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
عزیزم من قرآنمو خوندم... احکام رو هم تو قرآن نمینویسن... شما که بیشتر از من خوندی باید بهتر از من ...

توانایی با ضرر داشتن برای جنین فرق داره. من الان کاملا تواناییشو دارم. نهایتا دم افطار سردرد میگیرم اما کامل تحمل گرسنگی و تشنگی رو دارم. اما من اینجا مهم نیستم جنین مهمتره. جنین داره از خون من تغذیه میکنه و من نباید تنهایی تصمیم بگیرم.

روزه برای زنان حائض، مسافر کمتر از ده روز در صورتی که شغلش مسافرت نباشه، خانم باردار، بیمارانی که براشون روزه ضرر داره یا اون ها رو حتی بیماریشون رو تشدید میکنه، افراد مسنی که طاقت روزه ندارن و یا افرادی که دچار استسقا میشن واجب نیست. خانم شیرده که جنین از شیر اون فقط تغذیه میکنه

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2731
عزیزم من قرآنمو خوندم... احکام رو هم تو قرآن نمینویسن... شما که بیشتر از من خوندی باید بهتر از من ...

احکام رو از قرآن استخراج میکنن عزیزم اون هم برای امور مهمی چون واجبات دین

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
ببخشید بچهها اگه تو این ماه اقدام کنیم و سحر پاشیم غسل کنیم و روزه بگیریم بعد فرداش ترشح داشته باشم( ...

نه ترشح که از مبطلات روزه نیست 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2738