2733
2739
عنوان

فست فود تو بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 50 پست

بچم به دنیا اومد هم زردی بالایی داشت هم سیاه بود همش میگفتم وای خدا چرا انقدر سیاهه ولی خب الان شکر خدا خیلی سفید شده چون به تغذیش میرسم و الان که دوسال از تولدش حدودا گذشته خیلی رنگ پوستش فرق کرده

بعد یه مشکل دیگه که میگن فست فود و کالباسو این چیزا بچه رو بیش فعال میکنه من خیلی مصرف کردم پسرمم فوق العاده شیطونه گاهی گریه میکنم از دستش گمونم تاثیر منفی خودشو گذاشت

من با اینکه مطلع بودم از زیانهاش ولی مدام هوس میکردم و نمیتونستم نخورم رو دلم میموند حسرتش 

زن ظریفه نه ضعیفه.....ضعیف اون مردیه که دودقیقه نمیتونه چشمو دلشو نگه داره
همشم‌دلم کالباس میخواد بدبختی😢دلت نخواد تا همین نیم ساعت پیش داشتم کالباس میخوردم😥

کالباس اصلا خوب نیست دوست داری آزمایش بدی بعد توش باکتری یا میکروبی باشه که تاثیر بد و جدی رو سلامتی جنین گذاشته باشه؟ اونوقت میدونی چقدر عذاب وجدان میگیری؟ عزیزم اگر هم خیلی هوس کردی یکم کالباس گیاهی بخور فقط

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشم‌دلم کالباس میخواد بدبختی😢دلت نخواد تا همین نیم ساعت پیش داشتم کالباس میخوردم😥

من حالا خیلی می ترسم از خوردن فست بود ..تو این مدت یک تکه سوسیس به اندازه یک دکمه و یک تکه دو در دو کالباس خوردم ...که حالا فکر می کنم اگر نمی خوردم هم میشد خدایی 

راستی بارداری...تو این ماه عزیز دعام کن که سخت محتاج دعام😍😍😍 سلامت و عاقبت بخیر باشی ان شاءالله

چشم عزیزم شما هم دعا کنید منم نینیم صحیح و سالم بیاد بغلم

گر نگهداره من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤🙏
2728