2733
2739
عنوان

از ازدواج وحشت دارم

1105 بازدید | 93 پست

وقتی فیلم  ملی رو دیدم گفتم فعلا خواستگار قبول نمیکنم، تا اینکه امروز ماجرای زندگی یکی. دوستامو شنیدم دیگه همش با خودم میگم اگر ازدواج کنم احمقم، به هیچکس اعتماد ندارم، خداروشکر خانوادم رو این موضوع ا ز من حساس ترن، اما از چیزی که نگرا نم اینه که بالاخره باید ازدواج کنم اگه طرفم بد باشه چیکار کنم؟

در این دنیا طوری قدم بردار انگار مهمونی و فردا میخوای برگردی به خونه خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کی گفته بالاخره همه بایدازدواج کنن؟

الانم منم ازدواج نکردم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

باید اتفاق بیفته واست به موقعش به اونی که باید اعتماد پیدا میکنی

ضمنا اگه نتونستی با این بدبینی کنار بیای واسه آرامش خیالت هم که شده حق طلاق رو بگیر اگه طرف بد ازآب درومد راحت جدا میشی

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
اصن من از وقتی اومدم نی نی سایت و اینهمه مشکلات خانومارو میبینم واقعا تصمیم گرفتم ازدواج نکنم

دمت گرم

برو بابا لذت ببر از مجردی 

ازدواج هیچ کوفتی هم نیست همش استرسه همش نگرانیه مزخرفترین حسا رو داری وقتی متاهل میشی

2706