2737
2739
عنوان

امدن شیر از سینه بدون وجود بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 23482 بازدید | 25 پست

این شیری که میادممکن مانع بارداریت بشه حتمن برودکترچون منم همینطوربودم رفتم دکتربهم قردادخداروشکرقطع شد

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نفر هم همین مشکلو داشت خواست برا بارداری اقدام کنه دکتر بهش قرص داد فکر کنه واسه دو ماه گفت بذار بعد اتمام داروها اقدام کن با مصرف قرص ترشحات سینش قطع شد

💜حسبی الله💜 اللهم عجل لولیک الفرج💜
2731
هروقت فشاربدم میاد

منم همینجوریه سینم شما خوب شد؟؟؟؟

من خیلی قرص خوردم ولی بهتر نشد

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
هروقت فشاربدم میاد

منم مثل شما بودم. فشار میدادم میومد. رفتم ازمایش همه چیم نرمال بود. با اولین اقدام هم باردار شدم. اگه پریودت منظمه اصلا نگران نباش. طبیعیه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
بالا رو بخون برای استارتر جواب نوشتم

Ok

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2738
منم مثل شما بودم. فشار میدادم میومد. رفتم ازمایش همه چیم نرمال بود. با اولین اقدام هم باردار شدم. اگ ...

مث من از دانشجویی یهو سینم ب شیر افتاد کلی ازمایش و سونو دادم قبل بارداریام هم ازمایش دادم همه چیز نرمال بود 

منم مثل شما بودم. فشار میدادم میومد. رفتم ازمایش همه چیم نرمال بود. با اولین اقدام هم باردار شدم. اگ ...

سلام خوبین منم آزمایش پرولاکتین دادم نرمال بودولی فشاردادن اریکی ازسینه هام کم ازبکی زیاد میادشماچیکارکردین خوب شدین خطرنداده