2737
2734
عنوان

محو شدن خط تی بلافاصله بعداز یک دقیقه شایدم کمتر

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 20 پست
دکتر رفتی؟؟ من نرفتم ولی پریم خیلی منظمه.انتظار خیلی سخته 

اره بابا رفتم منم, پریم, منظم بود ولی از وقتی اقدام میکنم ریخته بهم فقط فروردین, سر, موقع, شدم 

هم شوهرم, هم, خودم, سالمیم این ماه دوباره زفتم دکتر با اینکه فولی خوب داشت, گف تنبلی داری کلومفین و متفورمین دگزا, داد اگه تا دوماه حامله نشدم, میرم عکس رنگی

اره بابا رفتم منم, پریم, منظم بود ولی از وقتی اقدام میکنم ریخته بهم فقط فروردین, سر, موقع, شدم  ...

پس از وقتی اقدام کردی نامنظم شدی؟.میگن این خوبه یعنی رحمت داره اماده میشه من اونم نمیشه همیشه سرموقع حتی با اینکه اقدامم.شوهرمم میگ پس چرا حامله نشدی خخخ میگم مگ دست ماست میگ باشه غصه نخور حامله نشدی میریم دکتر شایدمشکل داریم خخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردارمممم

وااااای خداروشکر عزیزم 😍😍😍😍خیلی خوشحال شدم گلم ایشالا سالم ب دنیا بیارین 😘😘😘😘توروخدا منم دعا کن داره میشه ی سال خیلی نگرانم 😢😢😢😢

2731
وااااای خداروشکر عزیزم 😍😍😍😍خیلی خوشحال شدم گلم ایشالا سالم ب دنیا بیارین 😘😘😘😘توروخدا منم دعا ...

انشالله زودی توام باردارشی دعاکن توام منو گفتن بتات140هسش دو روز دیگ موعودته اگ پری شی بچه میوفته

انشالله زودی توام باردارشی دعاکن توام منو گفتن بتات140هسش دو روز دیگ موعودته اگ پری شی بچه میوفته

ایشالا ک نمیشی دعات میکنم اگه لایق باشم